Jump to content

Photo

Nerealni Dmg-Ta

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 wolfman136

wolfman136

Member

• Member
  • 28 posts

Posted 02 August 2014 - 08:03 PM

Zdraveite :) ! Iskam da popitam kvi sa tezi geroi li neznam kakvo sa ne moje shaman na 100k kruv da mi bie 97k crit. sus Earth Shock-a,Retribution Paladin,koito si puska trinketa da me ubiva ot 1 udar sus Crusader strike,Rogue da mi udrq 84k s Ambush az tova prosto ne moga da si go obqsnq vzemete nqkvi merki ili tam kakvoto shte pravite,no gi opravete,ta to veche se chudq sus koi geroi da vlizam v arena,s koito i da vlqza ili nqkakvi full cata elite shte mi se padnat ili nqkvi det sa oppnati li neznam kakvi tochno se vodqt.....Na men veche mi pisna! :)

#2 Icevil

Icevil

Heroic

• Legendary
  • 687 posts

Posted 02 August 2014 - 09:21 PM

Правиш снимка и репортваш по-конкретно ... :ph34r:

7495957y.jpg

#3 wolfman136

wolfman136

Member

• Member
  • 28 posts

Posted 03 August 2014 - 06:20 AM

To s tova report-vane nishto ne stava,kakto i polovinata na battleground stoqt afk report i kvo pak si stoqt samo deto ot vreme na vreme vlizat da razmurdat malko geroq,che da ne gi izhvurli

#4 Zarhym

Zarhym

Member

• Member
  • 23 posts

Posted 03 August 2014 - 09:43 AM

Naistina dmg-a na tezi clasove e mn golqm daje i na low items sqkash sreshty tqx nqma resilistance.Kato primer rogue na ruth items moje da vzeme cata player bez problem,tova vseki go znae i e sviknal,no ne e normalno.Trqbva da se sazdade nqkakav balance ina4e vsi4ki v sarvara 6te po4nat da igraqt s edni i sa6ti clasove tai kato sa OP.

#5 Berry

Berry

Legendary

• Legendary
  • 8846 posts

Posted 03 August 2014 - 01:52 PM

Колко resilience имаш? Къде си ги виждал тея роугове да ти бият 84k? На човек с Cata гиър (5k resilience), без бъфове най-много да ти ударят 40k ambush. С всички възможни бъфове,включително и flask-ове,elixir-и и potion-и не ми се вярва да ти ударят повече от 55k 

А относно репортите,като влезеш в секшъна Cheater/Hacker ти е написано за какво могат да те накажат или баннат. Учил си английски в училище,ще го разбереш. Ако пък не можеш,винаги може да ползваш Гугъл преводач. 

#6 wolfman136

wolfman136

Member

• Member
  • 28 posts

Posted 03 August 2014 - 02:59 PM

Vuv arenata sum gi vijdal tezi rogueta.Vchera vlizame s partnera mi arms warrior,a az sum restoration shaman (4,6k resilience).Bqha hunter i rogue.Huntera beshe 170k aide krivo lqvo shte go izdurja,no kato se poqvi rogueto napravo gledah kato ne znam i az kakvo,Vie kude ste vijdali rogue 173k,az nikude.Huntera napadna partner-a mi,a rogueto men i kakto se mucha da oturva kojite ni gledam bam 84k ne beshe ot huntera,zashtoto beshe dosta daleko ot men,qvno tozi dmg nqma kak ei tui da padne ot nebeto....

#7 Zarhym

Zarhym

Member

• Member
  • 23 posts

Posted 03 August 2014 - 04:14 PM

A be nqma resilistance nqma nishto vs tezi rogueta v sarvara nishto ne pomaga.Prosto e OP :)

#8 Berry

Berry

Legendary

• Legendary
  • 8846 posts

Posted 03 August 2014 - 04:46 PM

Vuv arenata sum gi vijdal tezi rogueta.Vchera vlizame s partnera mi arms warrior,a az sum restoration shaman (4,6k resilience).Bqha hunter i rogue.Huntera beshe 170k aide krivo lqvo shte go izdurja,no kato se poqvi rogueto napravo gledah kato ne znam i az kakvo,Vie kude ste vijdali rogue 173k,az nikude.Huntera napadna partner-a mi,a rogueto men i kakto se mucha da oturva kojite ni gledam bam 84k ne beshe ot huntera,zashtoto beshe dosta daleko ot men,qvno tozi dmg nqma kak ei tui da padne ot nebeto....

Щом имаш 4,6k resilience този е бил 100% бъг abuse-ър. Няма начин с роуг да удариш 84k просто ей така. Ако пак го срещнеш направи снимка и го репортни,ще го баннат. 

#9 wolfman136

wolfman136

Member

• Member
  • 28 posts

Posted 04 August 2014 - 06:03 AM

Dano go sreshtna,zashtoto mi pisna ot takiva utrepki....a i to da bqha samo roguetata...ele shamani,retri paladini prosto e nqkuv add nqma li nqkakuv nachin da izravnqt geroite taka da go kaja i v arenata da ne se padame ruthlless s/u cata geari ? :)

#10 Icevil

Icevil

Heroic

• Legendary
  • 687 posts

Posted 07 August 2014 - 10:21 AM

Тук няма начин да се изравни нищо ...

btw в официалния е същото с разлика че поне там се мени често: фиксове, рефиксове, хот-фиксове, пачове, експанжъни ... класовете се менят нагоре-надоло и не прави толкова впечатление защото не е за дълго ... това може би е нарочно за да задържат клиентите карайки ги да реролват често - нямам идея но истинската игра е толкова голяма/разнообразна и постоянно обновяваща се че не ти остава време толкова да се замислиш - просто играеш най-различни неща ... + има много повече играчи(милиони акаунти): реалмите са свързани в батъл-групи по този начин има игра на всеки левъл 24/7 и с по-прецизно комбиниране ... и дъра бъра два чадъра разбираш мащабите на проекта

... просто не може да се опише. Тук проблемите са 3: малко хора + закопаване на една и съща версия + невъзможност на ръководството да поддържа адекватно услугата(играем съвсем малка част от истинската игра) - просто защото бизнеса им е микроскопичен - кара се на автопилот общо взето: дет се вика- да има ток и нет сървъра ... и тук там някой доброволец безплатно да драска по форума! ... тва е положението с 2 думи ако щеш за без пари толкова ;)

/не се вживявай много - приятна игра

п.с. това всъщност е "само игра" която би трябвало да е за забавление, ако не те кефи - черта ... радвай се на живота - игри валяло :wub:

7495957y.jpg

#11 Zarhym

Zarhym

Member

• Member
  • 23 posts

Posted 07 August 2014 - 01:38 PM

Icevil pravi si no nqma li na4in sobstvenicite na sarvara malko da jivnat i da napravqt toq sarvar goden za igra,za6toto tyk vsi4ko koeto mojesh da napravish e areni i battlegrounds ot vreme na vreme nqkoi raid. Tova sa edva nqkolko procenta ot sa6tnosta na igrata.Playerite postoqnno se oplakvat ot sarvara zashtoto ot 3 godini nishto ne se sluchi i dobrite igra4i napuskat.Kakto kazvash igrata e za zabavlenie no tuk tova ne6to ne moje da se vidi tai kato e palno s bugove,koito i da se reportvat 6ansa za fix e mnogo maluk.Vse o6te se pitam za6to Darkmoon faire ili Molten front ne rabotqt.Ne znam kakav e biznesa na sarvara,no nikoi tuk ne go interesuva.Dori i da e mikroskopi4en pone malko da se napanat i da napravat ne6to normalno,za6toto vseki den e edno i sa6to i prosto omrazva.Nadqvam se na adminite da im puka i da se zamislqt za playerite

#12 desislav5

desislav5

Marshal

• Member
  • 247 posts

Posted 11 August 2014 - 01:43 PM

Щом имаш 4,6k resilience този е бил 100% бъг abuse-ър. Няма начин с роуг да удариш 84k просто ей така. Ако пак го срещнеш направи снимка и го репортни,ще го баннат. 

Ще го баннат ама другия път,аз имам фул ката хънтър с 5 к ресайлънс и шаман ми удря 100к фулминейшън постнах снимки във форума и нищо изтриха ми темата

#13 Zarhym

Zarhym

Member

• Member
  • 23 posts

Posted 11 August 2014 - 03:23 PM

Ще го баннат ама другия път,аз имам фул ката хънтър с 5 к ресайлънс и шаман ми удря 100к фулминейшън постнах снимки във форума и нищо изтриха ми темата

A ti kakvo ochakvashe :D

#14 NEAR

NEAR

Legendary

• Heroic
  • 1175 posts

Posted 27 August 2014 - 12:20 PM

Всичко си е нормално като за private server, щом единият може да удря толкова с даден клас, значи и ти може да го правиш. Не е ограничено за определени играчи или нещо подобно, според мен това си е нормално. Не очаквайте големи разлики след като сте постнали нещо или някакъв репорт, тъй като не на всичко може да се обръща внимание. Не можеш да репортнеш някой който ти е ударил 100к критичен удар, или някой който прави 100к дпс, просто няма как. Щом той може, значи и ти можеш, съответно нещата са уравновесени, а това, че ти не харесваш дадени неща в сървъра е твой проблем, и според мен в който сървър да отидеш ги има тези неща, просто играта няма да е интересна ако ги няма. 

А и като се замислите това е просто игра, не иска толкова впрягане, ами просто забавление. : )) Аз бих се радвал ако някой ме убие по смешен начин с 1 удар, а друг би си счупил компютъра... Хора, какво да ви пиша. По-добре се забавлявайте, и не обръщайте толкова внимание на тези детайли, ако си нямате друга работа, стойте и се ядосвайте по цял ден заради тези неща, ... Ще се ядосвате цял живот, има толкова много причини, не мисля, че има нужда да обяснявам. 

Успех.

#15 Berry

Berry

Legendary

• Legendary
  • 8846 posts

Posted 27 August 2014 - 03:57 PM

Всичко си е нормално като за private server, щом единият може да удря толкова с даден клас, значи и ти може да го правиш. Не е ограничено за определени играчи или нещо подобно, според мен това си е нормално. Не очаквайте големи разлики след като сте постнали нещо или някакъв репорт, тъй като не на всичко може да се обръща внимание. Не можеш да репортнеш някой който ти е ударил 100к критичен удар, или някой който прави 100к дпс, просто няма как. Щом той може, значи и ти можеш, съответно нещата са уравновесени, а това, че ти не харесваш дадени неща в сървъра е твой проблем, и според мен в който сървър да отидеш ги има тези неща, просто играта няма да е интересна ако ги няма. 

А и като се замислите това е просто игра, не иска толкова впрягане, ами просто забавление. : )) Аз бих се радвал ако някой ме убие по смешен начин с 1 удар, а друг би си счупил компютъра... Хора, какво да ви пиша. По-добре се забавлявайте, и не обръщайте толкова внимание на тези детайли, ако си нямате друга работа, стойте и се ядосвайте по цял ден заради тези неща, ... Ще се ядосвате цял живот, има толкова много причини, не мисля, че има нужда да обяснявам. 

Успех.

Private сървърите са популярни с това, че можеш да се възползваш от много бъгове. В Ragnaros преди месец-два хората се оплакваха, че shadow priest-овете имали бъг, при който можеш да стакваш haste и дотовете ти да бият 300k. Подобно нещо се счита за "bug abusing" и се наказва с перманентен бан от играта. Тоест да, всъщност можеш да рерпотнеш някой, за дето ти е ударил еди колко си dmg, стига да можеш да докажеш, че този dmg е наистина нереален и играчите не би трябвало да могат да го постигат.

• NEAR likes this

#16 NEAR

NEAR

Legendary

• Heroic
  • 1175 posts

Posted 27 August 2014 - 10:34 PM

Прав си, ако има бъг трябва да бъде репортнат, а не да се използва за Abuse. Но общо взето хората се възползват от големите генерални бъгове които се знаят от всички... 

#17 priestdin41

priestdin41
  • Member
  • 6 posts

Posted 02 September 2014 - 05:09 PM

Zdraveite :) ! Iskam da popitam kvi sa tezi geroi li neznam kakvo sa ne moje shaman na 100k kruv da mi bie 97k crit. sus Earth Shock-a,Retribution Paladin,koito si puska trinketa da me ubiva ot 1 udar sus Crusader strike,Rogue da mi udrq 84k s Ambush az tova prosto ne moga da si go obqsnq vzemete nqkvi merki ili tam kakvoto shte pravite,no gi opravete,ta to veche se chudq sus koi geroi da vlizam v arena,s koito i da vlqza ili nqkakvi full cata elite shte mi se padnat ili nqkvi det sa oppnati li neznam kakvi tochno se vodqt.....Na men veche mi pisna! :)

Абе, пич ... 100 К шамана ти е набил 9700 ... паладина си е те убил, просто заради ресайлънса ти, а роуга ти е натряскал 8400, понеже не е бил full ruthless ... грешно си го видял :) снимай го, та тогава да се убедим, че има такива бъгове ;)

#18 wolf1113

wolf1113
  • Member
  • 7 posts

Posted 02 September 2014 - 07:07 PM

hahaha da ti prelicham na slepec shtom moga da pisha ? da na 70k kruv kat mi udari po tvoite dumi 8400 she ostana da rechem na 60k,a az direktno si umrqh ;) taka che ti,ako ne vqrvash az na sila ne moga da te nakaram pri polojenie,che tolkova hora go potvurjdavat i ti ne vqrvash tva si e lichno tvoi problem :)

#19 NEAR

NEAR

Legendary

• Heroic
  • 1175 posts

Posted 03 September 2014 - 12:38 PM

Случват се и такива неща момчета.

#20 Rhyax

Rhyax

Member

• Member
  • 17 posts
  • LocationDo you really care?

Posted 07 September 2014 - 03:40 PM

Ако не искаш бъгове, върви играй в ретайл. Винаги ще има такива, които играят честно и такива, които ползват бъгове.

Sometimes you must hurt in order to know,

fall in order to grow, lose in order to gain,

because life's greatest lessons are learned through pain.