Jump to content

Photo

Nerealni Dmg-Ta

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#21 NEAR

NEAR

Legendary

• Heroic
  • 1175 posts

Posted 07 September 2014 - 05:01 PM

Бъговете не са разрешени за използване, иначе получаваш репорт за bug abuse, което не е за предпочитане. 

А относно другото нещо да, дори и в ретайла се намират бъгове понякога, това е игра а не човешки мозък, дори и вие имате бъгове в главата. ХА ! Welcome to monster - wow.

• Icevil and NEAR like this

#22 Rhyax

Rhyax

Member

• Member
  • 17 posts
  • LocationDo you really care?

Posted 07 September 2014 - 05:15 PM

Навсякъде е забранено и всички ползват. Досега не съм виждал наистина добър играч в пиратски сървър.

• Icevil likes this

Sometimes you must hurt in order to know,

fall in order to grow, lose in order to gain,

because life's greatest lessons are learned through pain.

#23 Icevil

Icevil

Heroic

• Legendary
  • 687 posts

Posted 10 September 2014 - 09:14 AM

"в ретайла се намират бъгове понякога" :D - верно ли "понякога само" - ти играл ли си в ретайла изобщо? - там е такова мазало, особенно около пачове/експанжъни - трил съм си герои от яд - после ми пращат 6 месеца писма ама защо така сега, какво направихме че го изтри, дай да ти го върнем и т.н. сакън да не си изтърват таксата ... да не навлизаме в подробности но само да довърша че там играта е ОГРОМНА и бързо се менят нещата и не прави толкова впечатление кой къде какво станало

... благодаря че ми повдигна настроението - не бях се смял така скоро /cheers ;)

• NEAR likes this

7495957y.jpg

#24 NEAR

NEAR

Legendary

• Heroic
  • 1175 posts

Posted 10 September 2014 - 10:32 AM

Както бях написа по-горе, понякога да. Не казвам често или не, просто ги има. В всяка игра има бъгове няма значение дали е retail сървър, или private, и по принцип навсякъде при преминаването от един експанжън на друг се намират бъгове. 

П.С. Радвам се, че успях да ти вдигна настроението, и такива моменти трябва да има. / cheers ;)

#25 Icevil

Icevil

Heroic

• Legendary
  • 687 posts

Posted 10 September 2014 - 03:19 PM

Хах, изрових епичен кадър от зората /retail 4.0.1/ - бях голям нооб, не че сега съм по-добре :D  но виж за какъв селфхеал идеше реч в началото на Катаклизма - забележи хънтарите:

7597492t.jpg

• Sianka and NEAR like this

7495957y.jpg

#26 NEAR

NEAR

Legendary

• Heroic
  • 1175 posts

Posted 15 September 2014 - 07:05 PM

Случва се ! :D

#27 Sianka

Sianka
  • Member
  • 7 posts

Posted 06 October 2014 - 08:55 PM

:lol: хахахаха Divagen яко :lol:

Aз не си пазя никакви снимки от тогава :ph34r:

7646924T.png

#28 Te4o0

Te4o0
  • Member
  • 5 posts

Posted 08 October 2014 - 07:09 PM

Plot Twist 

Никой невижда,че балансе друида в старфал ти вкарва 300К нали ? Близзлике или пък не ?

+ Неможе хора които не са  стигали 2.2К+ досега да си направят балансе друид и да вземат арена мастер :)

ХФ Monsterwow

Saccredheal :)

#29 Berry

Berry

Legendary

• Legendary
  • 8846 posts

Posted 18 October 2014 - 07:22 PM

Plot Twist 

Никой невижда,че балансе друида в старфал ти вкарва 300К нали ? Близзлике или пък не ?

+ Неможе хора които не са  стигали 2.2К+ досега да си направят балансе друид и да вземат арена мастер :)

ХФ Monsterwow

Saccredheal :)

В Монстър няма невъзможни неща, нали знаеш  :rolleyes: 

Иначе да, не е никак fun когато клас, който е стигал 2.2k в retail само с boomy/mage тука да бие всичко на 3к ммр щото спеловете му минават през LoS.

• Icevil likes this

#30 Naturedevil / Dotlust

Naturedevil / Dotlust

Heroic

• Legendary
  • 954 posts
  • LocationUnited States

Posted 20 October 2014 - 05:07 PM

В Монстър няма невъзможни неща, нали знаеш  :rolleyes: 

Иначе да, не е никак fun когато клас, който е стигал 2.2k в retail само с boomy/mage тука да бие всичко на 3к ммр щото спеловете му минават през LoS.

boomy е страхотно !

#31 Sianka

Sianka
  • Member
  • 7 posts

Posted 22 October 2014 - 12:43 AM

;)то и в оригинал си има хакери и там хвърчаха помниш ли  Icevil ;)

:D не знам дали ги репортваxa  или автоматично става ше :D

7646924T.png

#32 Sianka

Sianka
  • Member
  • 7 posts

Posted 22 October 2014 - 01:09 AM

:D http://prikachi.com/...97/7677197C.jpg

така изглеждаше попа ми

7646924T.png

#33 INKace

INKace

Member

• Member
  • 18 posts
  • LocationSofia, bulgaria

Posted 23 June 2018 - 03:18 PM

vie chakaite kato vi kaja kak shadow priest me e iznasiIvaI sus 3 mind spike 1 cast na mind fIay da zeme 1 do 3 shadow orba i kato prasne mind bIast me dovurshi A AZ BQH VIEZNAI SUS FUII DS SET po pogreshka vIeznah i za tezi burzi magii mi nabi nad 229k dps