Jump to content

Photo

Mindcontrol

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 Swooz

Swooz

Fórum Betyár

• Heroic
  • 283 posts
  • LocationPécs

Posted 22 June 2015 - 08:59 PM

Én nem spamelek, csak próbálom megőrizni a volt idő értelmes logikáját. :D Tudod, az időt hiányolom, amikor még a plyerek tudták hogy mit csinálnak.

Az angolomat pedig sosem tekintettem tökéletesnek, és sosem mondtam annak. Nem is tanultam soha sem, ez csak sufni-angol amit az évek alatt angol ismerősöktől megszoktam, tanultam. Érteni értem, de fogalmazni nem tudok. Ez jogos. Az itteni Cataclysm/MoP-ról valóban kiégtek a tudásegységeim, de a retail emlékezetem nem kopik, és próbálom beágyazni ide. Ne aggódj.

#22  s K T

s K T

Heroic

• Member
  • 790 posts

Posted 22 June 2015 - 09:15 PM

Én nem spamelek, csak próbálom megőrizni a volt idő értelmes logikáját. :D Tudod, az időt hiányolom, amikor még a plyerek tudták hogy mit csinálnak.

Az angolomat pedig sosem tekintettem tökéletesnek, és sosem mondtam annak. Nem is tanultam soha sem, ez csak sufni-angol amit az évek alatt angol ismerősöktől megszoktam, tanultam. Érteni értem, de fogalmazni nem tudok. Ez jogos. Az itteni Cataclysm/MoP-ról valóban kiégtek a tudásegységeim, de a retail emlékezetem nem kopik, és próbálom beágyazni ide. Ne aggódj.

nem tudom hogy melyik világba élsz de ez a tény alapokból vérzik ^^

#23 Swooz

Swooz

Fórum Betyár

• Heroic
  • 283 posts
  • LocationPécs

Posted 22 June 2015 - 09:19 PM

Régebben azért okosabbak voltak itt az emberek. Szerintem. Tehát olyanokat látok én most sokszor hogy áááh. :3

#24 Swooz

Swooz

Fórum Betyár

• Heroic
  • 283 posts
  • LocationPécs

Posted 22 June 2015 - 09:21 PM

Például én msot tudok valamit ami ezt bizonyítja hogy igazam van, de sajnos nem mondhatom el. De ha egyszer majd már mindegy lesz nagyon röhögni fogsz. :D

#25  s K T

s K T

Heroic

• Member
  • 790 posts

Posted 22 June 2015 - 09:28 PM

Régebben azért okosabbak voltak itt az emberek. Szerintem. Tehát olyanokat látok én most sokszor hogy áááh. :3

Látom te se játszottál se eredetin se törtökön napi 1-2 óránál többet ^^ átlagba vagy csak csukott szemmel tetted.

10 éve ugyanolyan pór néppel találkozok minden szerveren tesóddal is más szerveren találkoztam, bőven minden törtön megvolt a karakterem, ismertek, láttam mennyire retardáltak. ^^ a retailes "magyar communityről" meg ne is beszéljük. kb 10ből 10 gladis srácot ismerek aki "titkolja" hogy magyar.....  szóval mindenki retardált.

pug az pug marad #puglife.

engem már a szerveren egy dolog tart itt... sőt a játékban... barátok, akikkel még van megosztani.

#26 Swooz

Swooz

Fórum Betyár

• Heroic
  • 283 posts
  • LocationPécs

Posted 23 June 2015 - 04:39 AM

Én sem vállalom fel hogy magyar vagyok, csak itt. Mondjuk én jelenleg nem vagyok Glad, csak Duelist... Amúgy Lk-MoP között az átlag napi 8 órám benne volt retailben.

#27 sKT ツ

sKT ツ

The Powerpuff Girls

• Heroic
  • 528 posts
  • LocationBotswana

Posted 23 October 2018 - 10:22 AM

Hmmm még mindig nem működik a pap egyik legfontosabb képessége, pvp-ben hmmmmm

• Havelena likes this

Rome is burning. And the problem is not just with the people who started it. They're past irredeemable.
The problem's with all of us who do nothing...
AND ROME WILL BURN FOREVER!