Jump to content

Photo

[Cataclysm - 4.3.4] Guilda <Fetitele Sufla Putere> (Alliance)

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Karmikal

Karmikal

Member

• Member
  • 30 posts
  • Location- Romania

Posted 18 July 2015 - 06:34 PM

WAsSIei.png

<Fetitele Sufla Putere>

|||

Noua guilda romaneasca de la Alliance de pe realmul Monster recruteaza jucatori romani!

Scopul acestui guild este de a uni jucatorii romani si de a avea parte de o experienta cat mai placuta pe acest server privat.

Vom fi activi la raiding indata ce ne strangem mai multi, iar pentru comunicare vom utiliza VoIP precum TeamSpeak sau Skype.

Urmarim sa avem progres in Dragon Soul si sa curatam acest raid-dungeon pe Heroic cu un raid format numai din romani.

Pentru inceput ne vom ocupa de Firelands, dupa care ne vom axa si pe Dragon Soul.

In momentul de fata avem nevoie de orice jucator roman, netinand cont de level sau gear. Oricine este binevenit!

Ceea ce dorim totusi de la cei ce planuiesc sa aplice ca sa intre in guilda este bineinteles, bunul simt.

Noi oferind respect dorim de asemeni sa primim la randul nostru respect.

Pentru a putea intra in guilda va trebui sa contactati in privat (/w) Guild Masterul - Powerpuf

In cazul in care este offline pentru mult timp si nu reusiti sa-l contactati, luati legatura in joc cu un membru al guildei sau lasati un mesaj aici pe forum.

• Glorianox, oxizewu, pemazezo and 5 others like this

62SgH3m.gif

"The Japanese say you have three faces. The first face, you show to the world. The second face, you show to your close friends, and your family.

The third face, you never show anyone. It is the truest reflection of who you are."

#2 BiscuiTDoG

BiscuiTDoG

Member

• Member
  • 49 posts
  • LocationRomania - Unknow

Posted 09 November 2015 - 06:35 PM

Bafta cu guild-ul :D ( cam tarziu dar intentia conteaza )!

" You know how people say you can't live

without love? Well, oxygen's even more

important"

#3 talibhunter

talibhunter
  • Member
  • 7 posts

Posted 29 December 2015 - 02:28 AM

Sal,

Nu am mai jucat de o mare perioada pe server.....o sa intru in urmatoarele zile. Eram intr-o guilda, dar acum habar nu am dak mai am.Dak nu am va caut eu. Bafta

P.S. : Cam tarziu cu guilda, am mai incercat eu sa fac guilda de romani dar nu prea ne gaseam pe server. Cati membrii online ai?

#4 nekoftw

nekoftw
  • Member
  • 1 posts

Posted 09 February 2016 - 01:05 AM

Salut,
Guilda mai este activa?

#5 BiscuiTDoG

BiscuiTDoG

Member

• Member
  • 49 posts