Jump to content

Photo

Malo Pitanje

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 kiporion

kiporion
  • Member
  • 7 posts
  • LocationBosnia and Herzegovina

Posted 25 November 2015 - 10:20 AM

Pozdrav,

Eng mi nije los ali eto opet cu da pitam domacu raju :) . Igrao sam prije na ovom server, CATA bio sam hunter lvl 82-83 ali sam i dalje noob. Kontam da pocnem opet sa 1 lvla i ako ima neko da mi kaze je li Cata najvise populated? jer hocu da igram negdje gdje ima dosta igraca da se mogu zezat i druzit :D
Ako neko ima ili je u guild, bio nas ili engleski nije bitno, gdje primaju nove igrace tj noobove da mi kaze, i ako mi neko moze pomoc ono sta da radim kako i tako to :) Bit cu undead warlock ja msm ili nesto iz Horde.

Hvala. :)

b-elf.gif

#2 Fistoffury

Fistoffury

Marshal

• Veteran
  • 185 posts
  • LocationPyongyang

Posted 25 November 2015 - 01:01 PM

Cao. Pa na cataclysm-i trenutno ima najvise igraca, tako da ti se tu najvise isplati sto zbog dosta nasih ljudi, sto zbog punih bg-a, raidova itd.. Sto se tice guild-a, trenutno ne znam neki nas guild koji je aktivan, ali ako neko zna neka imenuje. Dobrodosao nazad :)

• kiporion likes this

"Chi ben vive, ben muore"

#3 Bullsensey

Bullsensey

Legendary

• Member
  • 1133 posts

Posted 25 November 2015 - 01:10 PM

Pozdrav,

Eng mi nije los ali eto opet cu da pitam domacu raju :) . Igrao sam prije na ovom server, CATA bio sam hunter lvl 82-83 ali sam i dalje noob. Kontam da pocnem opet sa 1 lvla i ako ima neko da mi kaze je li Cata najvise populated? jer hocu da igram negdje gdje ima dosta igraca da se mogu zezat i druzit :D
Ako neko ima ili je u guild, bio nas ili engleski nije bitno, gdje primaju nove igrace tj noobove da mi kaze, i ako mi neko moze pomoc ono sta da radim kako i tako to :) Bit cu undead warlock ja msm ili nesto iz Horde.

Hvala. :)

Zdravo wisper mi ingame " Bullsensey ", rado cu da te ubacim u svoj guild, inace kod mene su svi full geared za sada nisam planirao da dodajem low charove, ali sta bi smo radili da nije low, uglavnom su 60% Srbi, ima i Iranaca i svega pa praktikujemo English u Gchat i rado cu ti pomoci oko svega sta ti je potrebno gear, gold, pitanja u vezi profesijaa, sta god ti zatreba.

• kiporion likes this

#4 Fistoffury

Fistoffury

Marshal

• Veteran
  • 185 posts
  • LocationPyongyang

Posted 25 November 2015 - 01:22 PM

Zdravo wisper mi ingame " Bullsensey ", rado cu da te ubacim u svoj guild, inace kod mene su svi full geared za sada nisam planirao da dodajem low charove, ali sta bi smo radili da nije low, uglavnom su 60% Srbi, ima i Iranaca i svega pa praktikujemo English u Gchat i rado cu ti pomoci oko svega sta ti je potrebno gear, gold, pitanja u vezi profesijaa, sta god ti zatreba.

Sigurni goldovi kod ovog momka :D

• kiporion likes this

"Chi ben vive, ben muore"

#5 markoned

markoned

Heroic

• Heroic
  • 408 posts
  • LocationSerbia

Posted 25 November 2015 - 02:18 PM

Sto se tice aliance imas 2-3 guild-a sa nasim ljudima,ali posto vec zelis da ides u hordu onda srecno tamo :)

U slucaju da se jednog dana predomislis pa predjes na aly wisp me u ingame "Isildurom"...pozz

• kiporion likes this

#6 kiporion

kiporion
  • Member
  • 7 posts
  • LocationBosnia and Herzegovina

Posted 26 November 2015 - 05:55 PM

Ok hvala ljudi :D Vidim da je community ekstra a tek sam poceo xD

b-elf.gif

#7 K0giK0GoDx

K0giK0GoDx

Polish

• Veteran
  • 218 posts
  • LocationPoland

Posted 26 July 2016 - 06:36 PM

Sto se tice aliance imas 2-3 guild-a sa nasim ljudima,ali posto vec zelis da ides u hordu onda srecno tamo :)

U slucaju da se jednog dana predomislis pa predjes na aly wisp me u ingame "Isildurom"...pozz

Just For Glory je nas :D u alliance a u Hordi ima BaL dobar

S    Q    U    A    D