Jump to content

Photo

Pitanje

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 Oron

Oron

Veteran

• Veteran
  • 75 posts
  • LocationSkopje,Macedonia

Posted 09 December 2016 - 10:58 AM

A za DP potpuno se slazem da potrosis na mounte a za iteme je potpuni fail ili bacanje pare u vodi za dzabe.Pozabavnije da igras dungeone i se boris za neki item da dobijes,ako ti preku sms kupis 70 ili 80% od opreme gde je onda zabava.Ako odjedan put uzmes full gear nema svrhe igrati,otpada zelju za igru.

Respect to be Respected....

+389 78 406256 Vip Vodafone MKD

+389 75 406256 One-Vip Vodafone MKD

#22 tommy1992

tommy1992
  • Member
  • 1 posts

Posted 09 January 2017 - 09:30 PM

Zdravo Ja sam nov ovde na serveru a i realno prvi put sad igram Legion :) Poceo sam od juce ali da neduzim, Hteo sam da pitam zasto je zeznut Eastern Kingdoms Blasted Lands ?? Na svakom naselju nemogu da se uzmu zadaci posto su svi kripovi ali preterano JAKI ubaceni u grad pored zadataka i svako ko pokusa da uzme zadatak on je mrtav nebitno koji je level.. Dali bi to moglo da se popravi ? I zanima me sad ovde u legionu za ret paladina dali ide mastery ili str il nesto drugo ? pozzzz

#23 vladekralj

vladekralj

Heroic

• Heroic
  • 312 posts

Posted 20 January 2017 - 10:20 PM

Zdravo Ja sam nov ovde na serveru a i realno prvi put sad igram Legion :) Poceo sam od juce ali da neduzim, Hteo sam da pitam zasto je zeznut Eastern Kingdoms Blasted Lands ?? Na svakom naselju nemogu da se uzmu zadaci posto su svi kripovi ali preterano JAKI ubaceni u grad pored zadataka i svako ko pokusa da uzme zadatak on je mrtav nebitno koji je level.. Dali bi to moglo da se popravi ? I zanima me sad ovde u legionu za ret paladina dali ide mastery ili str il nesto drugo ? pozzzz

Msm da jos uvek nije fix Blasted Lands,to je na svakom private serveru

FAdZIz1.jpg?1

#24 GamerWarior

GamerWarior

Member

• Member
  • 24 posts

Posted 14 May 2017 - 12:51 PM

Sta je rdf ljudi?

#25 Stereoz

Stereoz

Legendary

• Legendary
  • 1135 posts

Posted 14 May 2017 - 03:11 PM

Sta je rdf ljudi?

random dungeon finder.. idi na YT i pogledaj neke guideove pogotovo ako igras na Legionu i koristi wowhead

#26 GamerWarior

GamerWarior

Member

• Member
  • 24 posts

Posted 08 June 2017 - 11:49 AM

Narode,posto ovde igram wow legion potrebna mi je pomoc oko zona za orc wariora posle durotara gde treba ici?

#27 Kocman007

Kocman007
  • Member
  • 1 posts

Posted 22 June 2017 - 05:45 PM

Zdravo svima iz Srbije sam iz Panceva,hteo sam da pitam koji ILVL mi treba da buh startovao RAID :D