Jump to content

Photo

Trebam Pomoc

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 miha101

miha101
  • Member
  • 4 posts
  • LocationKrevet

Posted 15 February 2016 - 07:56 PM

Pozdrav svima, htjeo bi pitat jel mi moze netko malo objasnit kako dobit neki gear i gold na ovom serveru. Inace igrao sam na retailu i presto sam dok je MoP izasao i od onda nisam igrao WoW. Dosao na sam na level 85 prije par dana i uspio sam nabaviti neki Vicious gear jer mi je "guild mate" posalo nesto golda :D Pa ako ima netko viska vremena za potrosit na ovog nooba pa da mi malo pokaze okolo i da mi da neke instrukcije oko zarade bio bih stvarno zahvalan. I takoder ja sam Undead DK zovem se Diedtwice ;)

#2 markoned

markoned

Heroic

• Heroic
  • 408 posts
  • LocationSerbia

Posted 15 February 2016 - 11:34 PM

Sto se tice zlata najbolje da radis profesiju i da time zaradjujes sebi gold u igrici,sto se tice profesije svaka donosi zlato samo zavisi koliko radis na njoh..sto se tice gaer-a ako ti je focus pvp onda znas bg arene ako ti je pve onda fl ds (prvi za pve ipak treba neki guild koji to najvis radi)..Nadam se da sam ti malo objasnio poentu mada i sam znas kako ide..

#3 Export

Export

Doctor

• Veteran
  • 180 posts

Posted 16 February 2016 - 12:41 AM

Što se tiče profesija najbolje po meni Alchemy i Herbalism,farmaj ko budala prodaj flaskove po jeftinoj ceni,jer naravno uvek se jeftino kupuje zbog globalne krize. Dok ne zaradiš prvih 100k-200k golda farmaj ceo dan i kasnije si siguran. Što se tiče geara,na mwow je veoma lako,za 1 dan možeš biti 385+ item level ako imaš friendly guild. Whisp me ingame pomoći ću ti ja malo :)

0dwcpKns.jpg?2

#4 miha101

miha101
  • Member
  • 4 posts
  • LocationKrevet

Posted 16 February 2016 - 09:09 AM

Hvala na odgovorima, definitivno cu probat to sa alchemy. :D Export kako se zoves u igri, ako imas kojeg horde lika :) 

#5 markoned

markoned

Heroic

• Heroic
  • 408 posts
  • LocationSerbia

Posted 16 February 2016 - 10:09 AM

On je leader u aliance i isto se zove export u ingame..

#6 Sickretz

Sickretz

Marshal

• Member
  • 184 posts

Posted 16 February 2016 - 12:33 PM

Pozdrav miha101

I ja sam tu takođe,pa ako ti nešto treba (ne samo tebi nego svima vama) možes se obratiti na forumu i pitati me sve što te zanima.

;)

#7 miha101

miha101
  • Member
  • 4 posts
  • LocationKrevet

Posted 16 February 2016 - 05:26 PM

Ok, ako budem imao jos pitanja javit cu se :) 

#8 K0giK0GoDx

K0giK0GoDx

Polish

• Veteran
  • 218 posts
  • LocationPoland

Posted 26 July 2016 - 06:34 PM

Što se tiče profesija najbolje po meni Alchemy i Herbalism,farmaj ko budala prodaj flaskove po jeftinoj ceni,jer naravno uvek se jeftino kupuje zbog globalne krize. Dok ne zaradiš prvih 100k-200k golda farmaj ceo dan i kasnije si siguran. Što se tiče geara,na mwow je veoma lako,za 1 dan možeš biti 385+ item level ako imaš friendly guild. Whisp me ingame pomoći ću ti ja malo :)

Bs i Inscription bre :D Ak imas (a imas) essenca puno onda radis legs i prodajes 25k+ a inscription bre lova ide velika

S    Q    U    A    D

#9 K0giK0GoDx

K0giK0GoDx

Polish

• Veteran
  • 218 posts
  • LocationPoland

Posted 26 July 2016 - 06:34 PM

On je leader u aliance i isto se zove export u ingame..

Sad u hordi :D

S    Q    U    A    D

#10 Export

Export

Doctor

• Veteran
  • 180 posts

Posted 27 July 2016 - 01:01 AM

Bs i Inscription bre :D Ak imas (a imas) essenca puno onda radis legs i prodajes 25k+ a inscription bre lova ide velika

Kao početnik teško možeš naći essence of destruction povoljno zato bolje alchemy jer se rajdovi rade svaki dan i svako kupuje flaskove tako da ono za početnike uvek bolje alchemy :D

Sad u hordi :D

Da,sad sam u hordi :)

0dwcpKns.jpg?2

#11 K0giK0GoDx

K0giK0GoDx

Polish

• Veteran
  • 218 posts
  • LocationPoland

Posted 27 July 2016 - 03:03 PM

Kao početnik teško možeš naći essence of destruction povoljno zato bolje alchemy jer se rajdovi rade svaki dan i svako kupuje flaskove tako da ono za početnike uvek bolje alchemy :D

Da,sad sam u hordi :)

Al ionako kome se oce raditi :D Ionako Insc + nzm enchanting nije los na pocetak

S    Q    U    A    D