Jump to content

Photo

Sta Je Sa Dp

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 danteaa

danteaa

Veteran

• Veteran
  • 65 posts
  • LocationSrbija

Posted 29 May 2016 - 04:53 PM

Jos pre 5h sam donirala poene,i jos mi nisu stigli.Koliko vremena treba jos da prodje,u cemu je fora ?Hvala

#2 vladekralj

vladekralj

Heroic

• Heroic
  • 334 posts

Posted 30 May 2016 - 01:57 AM

Jos pre 5h sam donirala poene,i jos mi nisu stigli.Koliko vremena treba jos da prodje,u cemu je fora ?Hvala

moraces da posaljes GM poruku jer desava se da ne stignu DP . ;)

#3 Minče

Minče

Heroic

• Heroic
  • 352 posts
  • LocationNeverland

Posted 30 May 2016 - 02:00 AM

Click here.

#4 Oron

Oron

Veteran

• Veteran
  • 75 posts
  • LocationSkopje,Macedonia

Posted 14 June 2016 - 09:55 AM

Pozz,imam jedno pitanje:zato kad idem na vote points i glasam kako treba ali poene ne stizu ovaj problem mi se pojavio mozda pre manje od godinu dana i sam odustao od glasanje ali pre da se desi taj problem sa vote points imao sam mozda skoro 9xx vote poene i preko noc je spalo na 90 vote i kako da se zaglavilo kod mene ovaj vote,nece nikako da proradi.Ja glasam i se stoi na 90 vote poene a sa DP nemam nikakve probleme?Neko da pomogne ili neki savet....hvala unapred

Respect to be Respected....

+389 78 406256 Vip Vodafone MKD

+389 75 406256 One-Vip Vodafone MKD

#5 Minče

Minče

Heroic

• Heroic
  • 352 posts
  • LocationNeverland

Posted 14 June 2016 - 10:03 AM

Igrači su našli način da exploituju prethodni vote system (kad je trebalo da glasaš da bi dobio poene) i dobiju desetine hiljada istih, i zbog toga je sve vraćeno na nulu, a i promenjen je način kako se dobijaju. Više ne moraš da glasaš (možeš, ali nemaš nikakve koristi od toga), već se loguješ jednom dnevno u igru i na sajt, i dobijaš +15. Drugog načina nema.

#6 Oron

Oron

Veteran

• Veteran
  • 75 posts
  • LocationSkopje,Macedonia

Posted 14 June 2016 - 10:22 AM

Igrači su našli način da exploituju prethodni vote system (kad je trebalo da glasaš da bi dobio poene) i dobiju desetine hiljada istih, i zbog toga je sve vraćeno na nulu, a i promenjen je način kako se dobijaju. Više ne moraš da glasaš (možeš, ali nemaš nikakve koristi od toga), već se loguješ jednom dnevno u igru i na sajt, i dobijaš +15. Drugog načina nema.

Znaci sada da se odlogujem i oped da se logiram i da dobijem tih 15vp?I to tako svaki dan ako sam razumeo?

Respect to be Respected....

+389 78 406256 Vip Vodafone MKD

+389 75 406256 One-Vip Vodafone MKD

#7 Minče

Minče

Heroic

• Heroic
  • 352 posts
  • LocationNeverland

Posted 14 June 2016 - 12:26 PM

Znaci sada da se odlogujem i oped da se logiram i da dobijem tih 15vp?I to tako svaki dan ako sam razumeo?

Loguj se u igru, nakon toga uđi na sajt i loguj se, osveži stranicu i dobićeš 15vp. Da, svaki dan.