Jump to content

Photo

Pomoooc

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 kajmak

kajmak
  • Member
  • 4 posts

Posted 13 June 2016 - 12:06 PM

kako da vratim accaunt zaboravio sam ga a na njemu imam charactera dzoniblu... stari mi je accaunt a mnogo stvari imam na njemu molim vas pomooooc  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:

#2 Sickretz

Sickretz

Marshal

• Member
  • 184 posts

Posted 13 June 2016 - 12:48 PM

Pozz, http://forum.monster...931-forgot-acc/već si jednom reportao taj problem i dobio si odgovor od   NaozW .

Znači sve sto trebas je da pratis ovaj topic http://forum.monster...unt-service-™/ 

Realm:
Character name:
Account name:
Registered e-mail:
Character screen-shot:

Detaljnije objasnis sta želiš,kako se to desilo itd i pošalješ poruku  NaozW  ili Don Loop.

Sretno.

#3 vladekralj

vladekralj

Heroic

• Heroic
  • 334 posts

Posted 14 June 2016 - 09:02 PM

i da dodam jos nesto nikada nedajte nikom svoju email adresu i pass.to je osnovno pravilo jer  igras sam za sebe ne za drugu. ;)

• Ace of Spades and Sickretz like this

#4 Oli212

Oli212

Member

• Member
  • 12 posts

Posted 16 June 2016 - 03:11 PM

Imam ja jedan problem.Naime igrao sam malopre mog dwarf huntera i odjednom pise poruka:You have been disconect from server postoji li objasnjenje za ovo ja stvarno ne znam

#5 Minče

Minče

Heroic

• Heroic
  • 352 posts
  • LocationNeverland

Posted 16 June 2016 - 03:17 PM

Samo se loguj ponovo, disconnect se dobija i do 4-5 puta dnevno.

#6 Judgment

Judgment

Veteran

• Member
  • 84 posts

Posted 22 July 2016 - 05:44 PM

Pozdrav.

Izvinjavam se sto niste mogli dobiti odgovor od Game Master-a jer u tom trenutku ni je od članova nije poznavao Srpski jezik.

Vaši zemljaci su vas uputili na pravo mesto i dali prave savete - ovom prilikom bih želeo da im se zahvalim i ohrabrim da samo tako nastave!

Svaka čast!

Vaš GM,

Judgment!

Hope for the best!

Posted Image