Jump to content

Photo

гилдия Lethal Alliance, Monster Realm

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Ramon86

Ramon86

Heroic

• Heroic
  • 601 posts

Posted 23 June 2013 - 08:10 AM

Гилдията се прехвърли в Monster WoW след спирането на сървъра в който играехме.
25 lvl Alliance Guild сме в момента, често правим дънджъните End Time, Well of Eternity и Hour of Twilight. Както и random battleground на групи.
В момента сме малко... но сме задружни!

Целта ни е да ни е приятно като играем, когато сме онлайн да сме с готини хора, които играят за развлечение, а не защото това им е цел в живота...
Мога да кажа, че ако имахме девиз той щеше да е "По-добре късно, отколкото никога!"
Ранговете не са най-важното при нас и затова максималното което (най-вероятно) ще постигнете ако се присъедините към редиците ни е "Member" или в краен случай "Veteran", но както казах това не е от значение - при нас никой не е по-голям от гилдията. Всички сме равни.

В момента най-полезни биха ни били танкове и хийлъри като освен моя герой (който е танк) всички други (десетина човека) са с главен спец DPS и танкват/хийлват на офспец...
Това не значи, че не бихме ви взели ако сте DPS  :)

Ако желаете да се присъедините - потърсете някой от гилдията или направо моя герой - Northmann (Night Elf, DK).

Ако имате въпроси може да питате спокойно.
Не знам какво повече да ви кажа, освен - приятна игра!

#2 windlove

windlove

Member

• Member
  • 44 posts

Posted 23 June 2013 - 09:53 AM

Аз имам ресто шаман, но тъй като отдавна играя другия реалм е със сини итеми - ако върши работа мога да помагам от време на време :)

#3 Ramon86

Ramon86

Heroic

• Heroic
  • 601 posts

Posted 23 June 2013 - 10:28 AM

Моя главен герой също е в другия реалм, но помагам когато мога.
Добре си дошъл, ако искаш да се присъединиш :)

#4 Goshetobg

Goshetobg
  • Member
  • 2 posts

Posted 29 June 2013 - 08:28 AM

Преди съм бил във вашия гилд, в друг сървър, страшно се радвам, че сте тук, ще пиша на някой за присъединяване :)

#5 justjoro

justjoro
  • Member
  • 2 posts

Posted 04 July 2013 - 06:39 AM

Здравейте,
Аз си търся сериозна Българска гилдия, искам да се присъединя към вас, играя с Роуг, Маг, и Ресто Шаман. Скоро се преместих от Рагнарос в Монстер. Развивам Инскрипшън, Инженерство Енчантинг.
Играя само ПВП. Надявам се да си помагаме взаимно ако разбирасе ме приемете.