Jump to content

Photo

Forumdaki İlk Fire Mage Pvp Guide [Türkce]

Fire Mage Pvp Guide [Türkce]

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 megas3

megas3
  • Member
  • 8 posts

Posted 06 July 2016 - 12:22 PM

fire-mage-banner_zps012c22f6.gif

Evet Kısa bi aradan sonra çok kısa oldu yarım gün sanırım :D 2. rehberimi hazırlamaya karar verdım ve Forumda Hiç bir yerde Fire mage nin Pvp guide sinin olmadığını fark ettim ( Bulamamısta olabilirim.)

EEE o zaman neden ilk Fire mage Pvp guide sini türkce olarak ben hazırlamıyorum dedim (hep bizmi yabancılara bakıcaz azda onlar baksın ) :D:D

Şimdi fire mage hakkındaki sorun şurda Herkez Frost pvp için Fire pve için zannediyor ancak yanlış aslında tam ersi desek daha doğru olur yada bana öyle geliyor çunki Frostaki stunlar kasılmayı ve bos kesmeyı daha kolay hale getiriyor

Konuyu fazla dağırmadan ilk olarak Talent ağacımızdan bahsetmek istiyorum.

Talent ağacımız aşağıdaki resim gibi olmalı. 

4891ca14e5.png

Talentimizi tamamladık Bide Glyph lar var ancak Fire magede hatta Direk olarak mage de nerdeyse tum Glyphlar iş yapar ancak Pvp guide yaptığımız için Ben size biraz daha DPs ağırlıklı Glyphlar soylemek istedim 

Prime:

Glyph of Pyroblast

Glyph of Living Bomb

Glyph of Molten Armor 

Major:

Glyph of Evocation

Glyph of Blast Wave

Glyph of Dragon's Breath

Minör:

Glyph of Slow Fall [sadece bu bize yeterli olucaktır.]

Bunlarıda hallettiğime göre Gem lerimize geçelim:

Aslında Gemleri 2 türlü yapabiliriz Full İntellect ağırlıklı ve Hibrit yani biraz intellect biraz Haster

Haste bu arada Speell cast yani yetenek atma hızımızı arttırır daha hızlı büyü yaparız.

yani mumkun olduğunca intellect ve haste ağırlıklı gemler takıyoruz.

--------------------------

Geldik enchant kısmına bu kısım benim için yapması en zor kısım olucak hadi başlayalım

Head:+60 intellect and +35 Crit

Shoulder: +50 intellect and +25 resislance

Back: +50 intellec

Chest: +20 all Stat

Wrist +65 haste

hand: +50 haste

legs: +95 intellect and +80 resislance

feet: +50 haste

Staff : Hurricane basın

-------------------------------------

Nerdeyse savaşa hazırır : kısaca Statların nasıl olmasından bahsedicem hatta direk bi tablo yapıcam 

İntellect---------> Haste--------> Critical---------> Mastery-------->Hİt  (mastery ile hit e pek gerek yok olmasada olr.)

--------------------------------

Konumuz bu kadar artık hazırız.
Bu arada yine yer yer resimler gibi alıntılara baş vurdum ancak yazılar bana ağittir.

Sorularınız olursa Veya bana ulaşmak istersenız oyundaki Nick im Qhing

Skype adresim :Yigit981