Jump to content

Photo

Активни Български Съпорти, Гм-Та?

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#21 Mo6ten2

Mo6ten2

Member

• Member
  • 38 posts

Posted 31 December 2016 - 10:12 PM

zdr b3rs3rk3r preporu4vam ti kato stane6 max lvl i nameri6 gear togava da misli6 za prof i gold.
Za prof nz sigurno nai-lesno she ti e da po4ne6 s mining herb i drugite podobni sled tva engineering ako iska6 da ima6 pove4ko gold.Na mene nai-mnogo mi pomaga saita "wowhead"

#22 Blackox

Blackox

Heroic

• Veteran
  • 338 posts

Posted 05 April 2017 - 05:43 AM

Надявам се скоро да имаме отново Български представител.

Птичките пеят, дърветата се разлистват, а Български представител в екипа на MWOW все още нямаме.

Залагам 4 cooper и 1 silver, че поне до нова година няма да има :)

Вече съм с 4 cooper и 1 silver по-богат. Почвам да събирам голд, за да си купя материали за мотор и залагам 20к голд, че до 1 юли бъгарският гм ще е още мираж.

:)

#23 Ramon86

Ramon86

Heroic

• Heroic
  • 601 posts

Posted 06 April 2017 - 07:56 AM

Най-доброто решение е да си помагаме тук във форума и/или да си намерите български гилд в играта.
Играя в Monster от както беше 4.0.3 и дори когато имаше български GM нещата не бяха много по-различни...

Чест им прави, че все пак са ни признали като активни играчи и в последствие сложиха българска секция на форума.

Blackbox GM мисля, че ще си запазиш златото освен ако някой много (ама много) иска да ти го вземе и успее да направи така че да го изберат за GM :)

#24 Blackox

Blackox

Heroic

• Veteran
  • 338 posts

Posted 06 April 2017 - 09:02 AM

Искам да провокирам някаква реакция, към онези нашенци, които имат опит (а и желание също) да направят сървъра едно по-добро място. Ние обикновенните играчи все намираме начин да си помагаме :)

#25 anokaha

anokaha

Veteran

• Veteran
  • 81 posts

Posted 07 April 2017 - 11:46 AM

Не я виждам тази работа да стане реалност друже.

#26 Guest_Icehawk_*

Guest_Icehawk_*
  • Guests

Posted 07 April 2017 - 02:49 PM

БГ Гм има одавна и ще има за дулго време но няма кои да ми прочете профила. ;) Влизайте във Дискорд и там може да ми пишете когато искате на private. Сищо във играта на герой Icehawk Horde 4.3.4

• Генн Седогрив likes this

#27 Ping

Ping

Veteran

• Veteran
  • 86 posts

Posted 21 April 2017 - 01:31 AM

Че айде да ни е честит новия гм, и аз съм го изтървал. Успех и... да се развиваш една идея по-добре от всеки предишен.

А сега, по работа. Понеже нямам права да ти пиша съобщения, а онези кайсиики нито четат, нито отговарят, би ли хвърлил едно око на активните ми теми- тази в  Account/Ingame Support! , и да помислим за някакво решение. 

Благодарско.

<p>"I see...nothing."

-Pearls- <Significant>

#28 Pein99

Pein99
  • Member
  • 4 posts

Posted 25 April 2017 - 03:02 PM

Здравейте искам да попитам след като си изтеглих Legion от сайта на moster wow пише че трябва да сложа този файл   SET portal "legion.monster-wow.com"   но немога да разбера каде трябва да го сложа. Благодаря предварително.

#29 Palaburst

Palaburst
  • Member
  • 9 posts

Posted 25 April 2017 - 04:44 PM

Здравейте искам да попитам след като си изтеглих Legion от сайта на moster wow пише че трябва да сложа този файл   SET portal "legion.monster-wow.com"   но немога да разбера каде трябва да го сложа. Благодаря предварително.

Здравей. Мисля, че по Default щом си го изтеглил от сайта трябва да ти е настроено. Но за всеки случай. След като влезеш в директорията на играта трябва да намериш папката "WTF". Отваряш я и вътре трябва да има файл на име "Config". Можеш да го отвориш с Notepad. И първият ред ти е за реалм-а. http://i.imgur.com/p1umtRj.png?1 Надявам се да съм помогнал.