Jump to content

Photo

Banan Bez Razloga.

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 ivanbrk

ivanbrk
  • Member
  • 4 posts

Posted 29 July 2016 - 06:42 PM

Jučer sam dobio ban na mjesec dana zbog bugovanja ds-a, a da nisam u tome ni sudjelovao, upao sam u neki pug raid ds10hc i preskočili su drugi boss, na neku foru su nas prebacili sve na treći boss, ja i još dvojica nismo htjeli tako igrati te smo otišli iz grupe. Danas se pokušavam ulogirati i vidim da sam banan na mjesec dana. Sada me zanima zašto sam i ja dobio ban ako sam izašao iz te grupe i nisam htio tako igrati te da li je moguće da se taj ban ukloni jer ja nisam s tim bugovanjem imao nikakve veze, acc name je j4cki3.

#2 markoned

markoned

Heroic

• Heroic
  • 408 posts
  • LocationSerbia

Posted 29 July 2016 - 07:13 PM

Moguce je ali ti treba dokaz kao par slika da si video da to rade i da si livao tu grupu,ali mislim da ti je bolje da to sve napises na engleski jer mi nemamo naseg coveka ovde...

#3 Qubzy

Qubzy

Marshal

• Veteran
  • 129 posts

Posted 29 July 2016 - 08:24 PM

Poz :)

Markoned je u pravu trebaju ti slike da bi se opravdao... Mozemo nastaviti ovo u privatnom chatu :) I da, imamo dve osobe odgovorne za Srpski,Bosanski i Hrvatski deo. Ako neko ima nekakvih problema neka mi slobodno posalje poruku u inbox pa cemo resiti.

Sve najbolje, Qubzy.

#4 kEkManLoLZaYyLmAo

kEkManLoLZaYyLmAo

Marshal

• Member
  • 119 posts

Posted 17 February 2017 - 06:32 PM

ako dobijes ban opet pm me samo

#5 Zeathon

Zeathon

Marshal

• Member
  • 126 posts

Posted 17 February 2017 - 06:34 PM

Jučer sam dobio ban na mjesec dana zbog bugovanja ds-a, a da nisam u tome ni sudjelovao, upao sam u neki pug raid ds10hc i preskočili su drugi boss, na neku foru su nas prebacili sve na treći boss, ja i još dvojica nismo htjeli tako igrati te smo otišli iz grupe. Danas se pokušavam ulogirati i vidim da sam banan na mjesec dana. Sada me zanima zašto sam i ja dobio ban ako sam izašao iz te grupe i nisam htio tako igrati te da li je moguće da se taj ban ukloni jer ja nisam s tim bugovanjem imao nikakve veze, acc name je j4cki3.

Admini su degenerici

• danteaa likes this