Jump to content

Photo

Nem Kaptam Donate Point-Ot

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 jocijoci0

jocijoci0
  • Member
  • 1 posts

Posted 11 August 2016 - 10:49 AM

Rég ótá játszom a wow-al de ilyennel még nem szembesültem tegnap donate-pontot akartam venni és akkor még nem tudtam hogy ez a régi oldal..! és elkuldtem az sms-t  és azt irta: ilyen szolgáltatás nem létezik de a  pénzt "2k-huf" -ot levonta utána tudtam csak meg hogy ez a régebbi oldal,kérlek segítsetek monster wow-on még uj vagyok és szeretném a donate pont-ot megkapni,vagy valamilyen uton módon helyre hozni ezt az egészet mert csak ugy énsem és senkisem szórja a pénzét.! 

#2 Amecchi

Amecchi

Bom

• Legendary
  • 1990 posts

Posted 14 August 2016 - 09:38 PM

Hidd el, szórják a pénzt. Te hibád, hogy nem figyeltél oda.

#3 davyx

davyx

Elite Anime Member

• Member
  • 160 posts

Posted 14 August 2016 - 10:11 PM

Ezt nevezik támogatásnak. Jól csinálod.

#4 davyx

davyx

Elite Anime Member

• Member
  • 160 posts

Posted 14 August 2016 - 10:18 PM

Nézzünk rá egy példát. Gondolj bele.
Odamész egy hajléktalanhoz, adsz neki aprót.
Később meg reklamálsz, hogy hol a donate pontod tőle?

Tehát annyi értelme van itt dp-re befizetni, mint csórinak az utcán aprót adni.

Remélem felvidítottalak ezzel, és boldogabb lesz a napod.

#5 fonix8000

fonix8000

Member

• Member
  • 18 posts

Posted 15 August 2016 - 04:26 AM

Nézzünk rá egy példát. Gondolj bele.
Odamész egy hajléktalanhoz, adsz neki aprót.
Később meg reklamálsz, hogy hol a donate pontod tőle?

Tehát annyi értelme van itt dp-re befizetni, mint csórinak az utcán aprót adni.

Remélem felvidítottalak ezzel, és boldogabb lesz a napod.

Ezzel nem tudok veled eggyet érteni.

1.Azért csak ne vicceljük el az internetes vásárlás felhasználási feltételeit.Láttam én már karón vajút!(Személyes példát tudok csak felmutatni,mikor az egyik gamehosting céget jelentettem fel,mert átb****)

A szolgáltatót a rendőrségen feljelentheti,bár aligha hiszem hogy ilyen kis összegnél érdemben foglalkoznak a dologgal.

Nem az mondom hogy egyből feje tetejére kell állítani a monsterwowot és a netes fizetőrendszert kivitelező céget,mert lehet csak adminisztrációs tévedés történt.

ELLENTÉTBEN,a main adminnak kb 5 percébe tellik jóváírnia a donatepontokat

A hajléktalannak az utcán példád abszurd.Ott azért adsz 200 forintot hogy a kis napi alkoholját megvegye a szerencsétlen és te ezért nem kérsz,nem kérhetsz ellenszolgáltatást.

Szóval ilyen böszmeséget ne írj,nem jó ellenpélda.

És igen is reklamáljon a kifizetett összegét illetően!Majd,ha azt látom hogy te és bár ki az ablakon dobálja ki az 1000 forintosokat,talán véleményt cserélek.

Egyszerű a megoldás,bár marhára nem jövedelmező...Nem kell ellenszolgáltatást felajánlania a monsterwownak,csak ki kell írni az oldalra hogy"Donateljetek gyerekek,mert a szervert nem jótékonyságból fizetjük".Persze ez sem helytálló,mert aki ilyen volumenü szervert üzemeltet,az gondol a járulékos költségekre.

Ui:nem várok reakciót a postomra és nem dacból hanem mert sajnos túl sok az olyan cég aki rendszeresen majomnak nézi az embereket,akik pénzt invesztáltak egy szolgáltatásba.

üdv Tiger

#6 Naozxy

Naozxy

Legendary

• Legendary
  • 1157 posts

Posted 15 August 2016 - 03:49 PM

Rég ótá játszom a wow-al de ilyennel még nem szembesültem tegnap donate-pontot akartam venni és akkor még nem tudtam hogy ez a régi oldal..! és elkuldtem az sms-t  és azt irta: ilyen szolgáltatás nem létezik de a  pénzt "2k-huf" -ot levonta utána tudtam csak meg hogy ez a régebbi oldal,kérlek segítsetek monster wow-on még uj vagyok és szeretném a donate pont-ot megkapni,vagy valamilyen uton módon helyre hozni ezt az egészet mert csak ugy énsem és senkisem szórja a pénzét.! 

Neharagudj nem voltam gépnél Napokig, megkaptad a válaszod a nemrég elkezdett Privát Üzenetedben.

#7 davyx

davyx

Elite Anime Member

• Member
  • 160 posts

Posted 15 August 2016 - 05:24 PM

Jézusom, valaki komolyan vette a hülyeségemet!

template.jpg

• Amecchi and Sportzy like this

#8 Honey

Honey

Ingame and Forum Administrator

• Administrator
  • 2631 posts

Posted 18 August 2016 - 12:12 AM

A pontokat jovairtam neki, annak ellenere, hogy rosszul csinalta az egeszet es mi a penzt nem kaptuk meg. A jovoben mellozzuk a hasonlo gunyos posztokat.
  • Naozxy likes this

#9 Amecchi

Amecchi

Bom

• Legendary
  • 1990 posts

Posted 19 August 2016 - 12:45 AM

A jó szíved fog sírba vinni Honey :/ 

TPt8Z.gif