Jump to content

Photo

Oktalan Reportok

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 szdudi

szdudi
  • Member
  • 3 posts

Posted 27 October 2016 - 03:03 PM

SZiasztok most lett elegem abból hogy oktalanul reportolnak az emberek azzal a váddal hogy FLY HACKER vagyok....miközben a saját pénzem áldoztam bele abba hogy megszerezzem a Tome of PAthfindert...(Draenor Pathfindert) hogy tudjak repülni Ashranban és Draenorban.....és egy két ember ezt nem érti meg és napi szinten reportolnak......tudom ezzel nem  lehet semmit tenni.....de eléggé zavaró ez számomra....

Köszönöm

Lays-Ragnaros

#2 Butcherfly

Butcherfly

Member

• Member
  • 41 posts

Posted 27 October 2016 - 05:22 PM

Én már első napon megvettem, amikor megjelent FB-n az event.  Mégsem reportoltak egyszer sem, csak "fenyegettek" vele.  :(

Pedig jókat nevethettem volna az invalid reports szektorban olvasgatva, és büszkén nézegethettem volna a rólam készült screenshotokat...  :D  :D  :wub:

#3 szdudi

szdudi
  • Member
  • 3 posts

Posted 27 October 2016 - 05:40 PM

Jo csak elege idegesito ez :D hogy nem lehet repkedni Ashranba nyugodtan mert hackernek neznek az emberek

#4 Butcherfly

Butcherfly

Member

• Member
  • 41 posts

Posted 05 November 2016 - 09:27 AM

lol

http://forum.monster...-ragnaros-realm

#5 Amecchi

Amecchi

Bom

• Legendary
  • 1990 posts

Posted 13 November 2016 - 10:04 PM

Majd megszokjátok a gyökereket... :'D

#6 Butcherfly

Butcherfly

Member

• Member
  • 41 posts

Posted 14 November 2016 - 12:08 PM

Szerintem cukik. :)
Én TÉNYLEG vártam már, hogy híres legyek a fórumon!  B)  :D

Mondjuk az már kicsit talán beteg(es), ha valaki képes oda aljasodni, hogy létre is hoz egy külön acc-ot "HappyCheatReporter" névvel.  :blink: Az ilyennek mi élete lehet?  :wacko: Elnézést ha ez személyeskedésnek minősül, nem annak szántam, na de hát na...

Ennyi erővel az is tiszteletlenségnek minősül, hogy volt olyan is, aki ingame szintén megrágalmazott azzal hogy csalok, csak mert pár héttel a wod indulása után már volt 500k+ goldom. Nem tehetek róla, hogy megtanultam Cata alatt átlátni az AH-t, meg a profession-ökben rejlő lehetőségeket...  B)  :rolleyes: Ha valaki nem tud (jól) játszani, akkor a nála jobb már csakis hacker lehet, fck logic... Másik véglet a noobozás, jobb ha bele sem megyünk!  :D

Majd megszokjátok a gyökereket... :'D

• ☁Ð ҿ 🅰 ɖ ƙ ɳ ɨ ǥ ђ ✝☁ likes this

#7 ☁Ð ҿ 🅰 ɖ ƙ ɳ ɨ ǥ ђ ✝☁

☁Ð ҿ 🅰 ɖ ƙ ɳ ɨ ǥ ђ ✝☁

The hacker hunter

• Heroic
  • 628 posts

Posted 14 November 2016 - 02:31 PM

Azon a Happycheatreportere akkorát nevettem xD meg az a kép neki :DDDDD ayyyy lmao

#8 Clytie

Clytie

Heroic

• Heroic
  • 255 posts

Posted 04 December 2016 - 12:41 PM

De ez az egész magyar kezdeményezés volt régebben nem? még cataclysm idején