Jump to content

Photo

Pvp Je Mrtav

• This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#21 Alvi

Alvi

Marshal

• Member
  • 169 posts

Posted 25 November 2016 - 09:31 PM

Zove ze Marko, ima 11 godina i iz Kuzmina je. Da li sam pogodio? :D

• Draetheas likes this

#22 monsterterror

monsterterror

Veteran

• Veteran
  • 86 posts

Posted 05 January 2017 - 02:14 PM

Sve bi bilo u redu da nisi pomenuo raou, jednog od najvecih noobova mage klase. Pvp nikada nije balance na pvt serverima niti je bio niti ce ikada biti, ne vidim poentu kukati za pvp na pvt serveru uopste. 4.0.6 balance - ne verujem, mozda je nostagija samo proradila kod ljudi. Bilo je manje spanaca i vise ok igraca ali pvp balance.... no way

• vladekralj likes this

#23 kEkManLoLZaYyLmAo

kEkManLoLZaYyLmAo

Marshal

• Member
  • 119 posts

Posted 07 January 2017 - 09:56 PM

pa vjerovatno mislis na ovog magea sto je sad stavio ime rauo ili kako vec nebitno random nego sto se tice balance ROFL vi ste toliko losi da eto vladekralj prica sta je balance msm stvarno hunter koji nije presao 1.6 u zivotu sad vas uci o pvpu :DDD

#24 Restaumental

Restaumental

Member

• Member
  • 46 posts

Posted 27 January 2017 - 01:01 AM

Nemoj tako covjek je elite........................................... iz RBGa :)

#25 vladekralj

vladekralj

Heroic

• Heroic
  • 348 posts

Posted 27 January 2017 - 04:46 AM

pa vjerovatno mislis na ovog magea sto je sad stavio ime rauo ili kako vec nebitno random nego sto se tice balance ROFL vi ste toliko losi da eto vladekralj prica sta je balance msm stvarno hunter koji nije presao 1.6 u zivotu sad vas uci o pvpu :DDD

za razliku od tebe,2011-12 dok sam igrao fdudu i bio rank 1 ti si tada decak bio u pelenama,za mene je pvp umro 2012 na ovom servru,i sta da pricam kad je balans jebe kevu mage fire oneshot hunter full cata i ti to nazivas balansom,i sto je naj vaznije budi rank 1 na server to ti je moja zelja,ali bices kada izadjes iz pelana.toliko od mene za retarde  ;)

• Darnassian of Darnassus likes this