Jump to content

Photo

World O Warcraft Legion Nem Tudok Be Lepni

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Barraggan

Barraggan

Member

• Member
  • 22 posts

Posted 11 December 2016 - 03:31 PM

Sziasztok le toltotem a World o warcraft legion szeretem volna be lepni az acountomal  es we couldn't log you in with what you just entered.please try again.(BLZ51900003) eszt irta ki nekem leci tudnatok szegitenii hogy mi lehet a broblema elore is koszi.

• Clytie, igevtike, axeqawaxibb and 15 others like this

#2 Clytie

Clytie

Heroic

• Heroic
  • 255 posts
  • LocationMordor

Posted 12 December 2016 - 07:59 AM

Rossz accountot használnál

#3 Barraggan

Barraggan

Member

• Member
  • 22 posts

Posted 12 December 2016 - 03:18 PM

Ugyan aszt probaltam ameikel a monster wow jatszok

#4 iSaak

iSaak

Heroic

• Member
  • 411 posts
  • LocationAzeroth

Posted 12 December 2016 - 03:30 PM

Üdv sandorkan89,

Légyszíves használd a fiókodhoz megadott email címet, amit a weboldalon láthatsz is.

Továbbá ha ígyse működik és biztos vagy hogy nem írtál el semmit. CSAKIS! ebben az esetben töröld a wow főmappájából a cache mappád, és a wtf mappából az account mappákat.

#5 Barraggan

Barraggan

Member

• Member
  • 22 posts

Posted 13 December 2016 - 07:38 PM

Meg probaltam az email cimel es szikerult be lepjek koszi a szegitseget

#6 aquagrudge

aquagrudge
  • Member
  • 1 posts

Posted 17 December 2016 - 09:36 AM

sziasztok! nekem sehogysem sikerül, se email címmel se account névvel, töröltem a cache mappát valamint az account-ot is de ígysem működik.
köszi előre is

#7 iSaak

iSaak

Heroic

• Member
  • 411 posts
  • LocationAzeroth

Posted 18 December 2016 - 10:48 AM

Üdv,

Esetleg PM-be letudnád írni konkrétan mi történt, milyen hiba üzenettel jelentkezik a probléma? (blz*** szám)

#8 panzer666

panzer666
  • Member
  • 3 posts

Posted 21 December 2016 - 01:18 PM

Sziasztok!
A problémám az lenne mikor próbálok belépni (BLZ51914001) hibaüzenetet kapom.

Az azonosítómat és a jelszavam jól adtam meg.

Az oldalon letölthető klienst használom.

Válaszotokat és a segítséget előre Köszönöm!

#9 Naozxy

Naozxy

Legendary

• Legendary
  • 1146 posts

Posted 22 December 2016 - 02:38 PM

Sziasztok!

Szia,

Felettébb érdekes, próbáld meg az alábbi opciót előszor,és ha nem sikerül akkor utánnanézünk mélyebben a problémának:

Nyisd meg az alábbi linket:

http://forum.monster...rok-megoldások/

És végezd el az alábbi opciót, itt a címe a topicon belül:

Útmutató, hogyan tudom a játékot a kivételek közé tenni?

#10 panzer666

panzer666
  • Member
  • 3 posts

Posted 31 December 2016 - 12:34 PM

Köszönöm a segítséget!

Sajnos így sem működik ugyan azt a hibaüzenetet kapom mint eddig. :(

#11 Amecchi

Amecchi

Bom

• Legendary
  • 1990 posts

Posted 01 January 2017 - 06:44 PM

Sziasztok!

A routered reseteld, papíron jónak kell lennie utána.
Esetleg a tűzfalad megnézheted vagy adminba indítsd el.

#12 Synthrex

Synthrex
  • Member
  • 3 posts

Posted 03 January 2017 - 09:56 AM

Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne hogy ugye letöltöttem rendesen a Legion-t az oldalról működött is egy darabig hibátlanul majd kikapcsoltam a gépet , másnap vissza és amikor elakartam indítani először kérte, hogy válasszam ki milyen nyelven legyen majd mintha most léptem volna be először, lejátszotta a cinematics-ot stb majd miután beírtam a megfelelő adatokat " jelzem töröltem a Cache és a WTF mappát is de ugyanúgy visszadobta az elejétől kezdve " kiírta hogy /Unable to connect  (BLZ51901001) / Megnéztem a tűzfalat is és engedélyeztem, a Routert is újra indítottam de hiába valószínű újra ki kell csomagolnom..
Válaszokat előre is köszönöm !:)

#13 Amecchi

Amecchi

Bom

• Legendary
  • 1990 posts

Posted 07 January 2017 - 09:39 AM

Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne hogy ugye letöltöttem rendesen a Legion-t az oldalról működött is egy darabig hibátlanul majd kikapcsoltam a gépet , másnap vissza és amikor elakartam indítani először kérte, hogy válasszam ki milyen nyelven legyen majd mintha most léptem volna be először, lejátszotta a cinematics-ot stb majd miután beírtam a megfelelő adatokat " jelzem töröltem a Cache és a WTF mappát is de ugyanúgy visszadobta az elejétől kezdve " kiírta hogy /Unable to connect  (BLZ51901001) / Megnéztem a tűzfalat is és engedélyeztem, a Routert is újra indítottam de hiába valószínű újra ki kell csomagolnom..
Válaszokat előre is köszönöm ! :)

Az más hiba. Próbáld meg, hogy a háttéralkalmazásokat bezárod. 

#14 pappi96

pappi96
  • Member
  • 1 posts

Posted 10 January 2017 - 07:54 AM

Sziasztok! Nekem is szükségem lenne egy kis segítségre. Próbáltam a fentieket, de se email se rendszergazda nem engedi hogy belépjek.

Hiba üzenet: "Unable to connect. Please try again later. If the problem persists, please contact technical support at: [http://us.blizzard.c...ategoryId=2316](BLZ51901001)

A realmlistemmel lenne gond? mielőbbi válaszotokat köszönöm szépen.

#15 Shuffnee

Shuffnee
  • Member
  • 1 posts

Posted 19 January 2017 - 05:19 PM

Sziasztok,

kis segítséget kérnék. Beléptem a játékba, kreáltam egy lvl 1-es karaktert, próbálok belépni vele de a játék kifagy. Többször is. Amíg nem próbálom elindítani a karaktert addig rendben, ha igen azonnal kifagy. Valami ötlet? Köszi.

#16 gabica18

gabica18
  • Member
  • 7 posts

Posted 16 March 2017 - 06:26 AM

Sziasztok!

Hiba üzenet: "Unable to connect. Please try again later. If the problem persists, please contact technical support at: [http://us.blizzard.c...ategoryId=2316](BLZ51901001)

A felsorolt tanácsokat végig próbáltam,de egyáltalán nem hajlandó csatlakozni.  :( Mi tévő legyek? Szíves segítségeteket előre is köszönöm!

#17 rimatisza1993

rimatisza1993
  • Member
  • 1 posts

Posted 08 February 2018 - 03:36 PM

Sziasztok nekem is hasonló hibaüzenetet ír kis eltéréssel BLZ59100003 pls aki tud segítsen. Előre is köszönöm. =)

• halmagyi likes this

#18 Naozxy

Naozxy

Legendary

• Legendary
  • 1146 posts

Posted 10 February 2018 - 09:44 AM

Sziasztok nekem is hasonló hibaüzenetet ír kis eltéréssel BLZ59100003 pls aki tud segítsen. Előre is köszönöm. =)

Szia,

Lépj be a felhasználódba az internetes weboldalon keresztül (monster-wow.com/login) majd létre kell hozz egy E-mail címet, valószívűleg azért kapod ezt a hiba üzenetet mert az alap felhasználó neveddel akarsz belépni, nos igen de WoD óta a mi kedves kis Blizzardunk létrehozott egy úgymond ''+ Védelmi rendszert'' ami által a felhasználó neved helyett E-mail címmel kell belépni.

De csatolok egy képet ami által érthetőbb:

sd1h1v.png

(A bekeretezett részre kattolj rá)

Remélem segíthettem! 

Tisztelettel,

Nao

#19 domper2

domper2
  • Member
  • 2 posts

Posted 20 February 2018 - 05:52 PM

Szia,

Lépj be a felhasználódba az internetes weboldalon keresztül (monster-wow.com/login) majd létre kell hozz egy E-mail címet, valószívűleg azért kapod ezt a hiba üzenetet mert az alap felhasználó neveddel akarsz belépni, nos igen de WoD óta a mi kedves kis Blizzardunk létrehozott egy úgymond ''+ Védelmi rendszert'' ami által a felhasználó neved helyett E-mail címmel kell belépni.

De csatolok egy képet ami által érthetőbb:

sd1h1v.png

(A bekeretezett részre kattolj rá)

Remélem segíthettem! 

Tisztelettel,

Nao

Sziasztok! én most csatlakoznék de se ilyen se más milyen aktíválási lehetőséget nem találtam. 

#20 domper2

domper2
  • Member
  • 2 posts

Posted 20 February 2018 - 07:21 PM

nekem aktiválva van , a small cucc fent van és továbbra is  ez jelenik meg : BLZ59100003