Jump to content

Photo

Bitange [H] Sargeras

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Blackshade

Blackshade

Marshal

• Member
  • 155 posts

Posted 12 December 2016 - 05:08 PM

I ovde cu da napravim topic i ovom prilikom da vas pozovem u Balkanski guild pod imenom Bitange,igramo u hordi.Svi igraci su dobrodosli,nemamo nikakvih zahtjeva od vas osim da ste fer i korektni,dobro drustvo.Radimo premade bgove,dungeone,a nadam se ubrzo i raidove i evente.Za vise informacija ili invite mozete da wisperujete in-game Dargaron,Necropop,Metalrules,Beardman.Veliki pozdrav i uzivajte :)

• Alvi likes this

#2 milardinho

milardinho
  • Member
  • 4 posts

Posted 30 January 2017 - 09:16 AM

Pozdrav, igram na monster realmu (Cata) pa ako ste tamo aktivni pridruzio bi se guildu :)

j1MKl8i.gif

#3 Blackshade

Blackshade

Marshal

• Member
  • 155 posts

Posted 31 January 2017 - 02:04 PM

Pozdrav milardinho,zao mi je ali trenutno igramo na Sargeras realmu i mislim da je Monster guild trenutno neaktivan.

#4 Zeathon

Zeathon

Marshal

• Member
  • 126 posts

Posted 17 February 2017 - 06:26 PM

I ovde cu da napravim topic i ovom prilikom da vas pozovem u Balkanski guild pod imenom Bitange,igramo u hordi.Svi igraci su dobrodosli,nemamo nikakvih zahtjeva od vas osim da ste fer i korektni,dobro drustvo.Radimo premade bgove,dungeone,a nadam se ubrzo i raidove i evente.Za vise informacija ili invite mozete da wisperujete in-game Dargaron,Necropop,Metalrules,Beardman.Veliki pozdrav i uzivajte :)

Sve najpoznatiji i najjaci igraci na serveru

#5 Blackshade

Blackshade

Marshal

• Member
  • 155 posts

Posted 20 February 2017 - 01:59 PM

Sve najpoznatiji i najjaci igraci na serveru

Ako trazis guild koji ima rank 1 nolife...ovaj igrace,slobodno se prijavi u neki internacionalni guild,vjerujem da ih je pun server ;)
Sto se nas tice,mi smo tu samo zbog zabave,cheers :)

#6 milardinho

milardinho
  • Member
  • 4 posts

Posted 22 February 2017 - 11:02 AM

na koji nick se mogu javit za inv na sargerasu ? 

j1MKl8i.gif

#7 Blackshade

Blackshade

Marshal

• Member
  • 155 posts

Posted 24 February 2017 - 06:55 PM

Dargaron,Necropop,Metalrules,Beardman,Truckster,Evaras