Jump to content

Photo

Warrior

• Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 igordoboj

igordoboj
  • Member
  • 2 posts

Posted 23 January 2017 - 02:24 PM

Pozdrav narode ! Imam jedno pitanje a to je sta je sa warriorom ?Zasto ima mali dmg i zasto ga je prelako ubiti .Imam druga koji ima warriora 820 lvl  i ja sa roguom sam ga ubio u roku od 10 sekundi a on me i nije ni okrzuno i onda da bi potvrdio to napravio sam i ja warriora trenutno je 800 lvl  i sto se tice dmg.a ajd i nekako nije lose al i nije kako bi trebalo biti za razliku od stalih plate classa .Ali sto se tice toga da prezivi mislim da je prelose za warriora , 5 sekundi u borbi i cao  health mi tako brzo spada cak i kad mi je Die by the sword ukljucen prebolesno mi brzo spada hp cak i u 1v1 borbi .Poz novi sam na forumu tako da izvinte na nekim greskama  :D

#2 Zeykan

Zeykan

Marshal

• Marshal
  • 106 posts
  • LocationOdin's great hall

Posted 23 January 2017 - 02:27 PM

Pozdrav, warrior kao warrior je dosta slab u 7.0.3 patchu. A sto se tice roga on trenutno pravi dosta veci dmg nego sto bi trebalo. Sve ce se to dovesti u red :)

S' postovanjem,

Zeykan

• igordoboj likes this

#3 kEkManLoLZaYyLmAo

kEkManLoLZaYyLmAo

Marshal

• Marshal
  • 119 posts

Posted 24 January 2017 - 05:53 PM

smece expanzija sta ima da ocekujes

• Zeathon likes this

#4 vuja123

vuja123

Member

• Member
  • 35 posts

Posted 26 January 2017 - 02:53 PM

pozdrav.. warr i nije toliko los.. jer nemozes gleadati 1v1 jer wow nikad nije bio balnce u 1v1, nikad i nece.... jer balance je u 3v3 kao i uvek od WOTLK.. nego mene interesuje jedna stvar KADA CE SE POPRAVITI OVERPOWER?!?! jer kada proc se pojavi ti pritisnes bilo sta umesto OP on nestane pa me zanima da li znate za to ?! i kada ce se popraviti?! inace ostalo je ok  i radite lep posao sa serverom...

#5 Zeykan

Zeykan

Marshal

• Marshal
  • 106 posts
  • LocationOdin's great hall

Posted 26 January 2017 - 05:27 PM

Pozdrav, znaju developeri za to. Kada ce se to resiti to ja mislim da ne znaju ni oni sami, njih je veoma malo a bagovi stizu sa svih strana.

Najveci problem je sto oni rade mnogo stvari odjednom, skriptuje se Emerald Nightmare, World questovi, spellovi, talenti, jos 2 dungeona itd.

Mogu Vam jedino reci da ce biti reseno :)

S' postovanjem,

Zeykan

• danteaa likes this

#6 Alvi

Alvi

Marshal

• Marshal
  • 169 posts

Posted 27 January 2017 - 11:50 PM

Nije warr los na 7.0.3 pecu, los je na monster-wowu. Pa minimalno 80% warr-a je bugovano, pocevsi od spellova pa do dmg-a.
Colossus smash , Bladestorm, Overpower, focused rage, charge, artifact talenti, itd.. sve je bugovano..

PS: Na WoD expanziji takodje je Monster wow ignorisao warrior bugove, a bilo ih je i previse, tako da ne ocekujem nikakve "popravke"

• danteaa likes this

#7 Alvi

Alvi

Marshal

• Marshal
  • 169 posts

Posted 27 January 2017 - 11:56 PM

pozdrav.. warr i nije toliko los.. jer nemozes gleadati 1v1 jer wow nikad nije bio balnce u 1v1, nikad i nece.... jer balance je u 3v3 kao i uvek od WOTLK.. nego mene interesuje jedna stvar KADA CE SE POPRAVITI OVERPOWER?!?! jer kada proc se pojavi ti pritisnes bilo sta umesto OP on nestane pa me zanima da li znate za to ?! i kada ce se popraviti?! inace ostalo je ok  i radite lep posao sa serverom...

Vise dmg napravim sa resto druidom i disc pristom nego sa warrom. Trenutno 1v1 warr ne moze nikoga dobiti, ocajan dmg. Odustao sam od warra na monsteru, iako mi je main skoro 7 godina.

• danteaa likes this

#8 Zeathon

Zeathon

Marshal

• Marshal
  • 126 posts

Posted 17 February 2017 - 05:51 PM

smece expanzija sta ima da ocekujes

HAHAHAHAHA KAKAV SI TI KRETEN

#9 Zeathon

Zeathon

Marshal

• Marshal
  • 126 posts

Posted 17 February 2017 - 05:52 PM

Pozdrav, znaju developeri za to. Kada ce se to resiti to ja mislim da ne znaju ni oni sami, njih je veoma malo a bagovi stizu sa svih strana.

Najveci problem je sto oni rade mnogo stvari odjednom, skriptuje se Emerald Nightmare, World questovi, spellovi, talenti, jos 2 dungeona itd.

S' postovanjem,

Zeykan

Dobro je da si napisao zeykan na kraju da svi znaju da si ti

• kEkManLoLZaYyLmAo likes this

#10 Zeathon

Zeathon

Marshal

• Marshal
  • 126 posts

Posted 17 February 2017 - 05:52 PM

S' postovanjem,

Zeykan

Ako ti slucajno ne vide username i sliku pored

• kEkManLoLZaYyLmAo likes this

#11 Sansei

Sansei

Member

• Member
  • 41 posts

Posted 21 February 2017 - 01:31 PM

Warr je odlicna klasa za igru i uopste nije lak protivnik u areni a sto se tice duela tu warr ima manju sansu da pobedi a to sto si ubio za 10 sec warra tu je upitanju njegov skill. Sve ostale reci su zablude.Pozdrav

• Zeathon likes this

#12 Zeathon

Zeathon

Marshal

• Marshal
  • 126 posts

Posted 02 May 2017 - 08:43 AM

Warr je odlicna klasa za igru i uopste nije lak protivnik u areni a sto se tice duela tu warr ima manju sansu da pobedi a to sto si ubio za 10 sec warra tu je upitanju njegov skill. Sve ostale reci su zablude.Pozdrav

<3

#13 GamerWarior

GamerWarior

Member

• Member
  • 24 posts

Posted 13 May 2017 - 09:50 AM

Imam Ja jedno pitanje:Koliko je damage warriora u odnosu na damage warlocka,monka i rouga?

#14 Zeathon

Zeathon

Marshal

• Marshal
  • 126 posts

Posted 21 May 2017 - 02:08 PM

Pozdrav, warrior kao warrior je dosta slab u 7.0.3 patchu. A sto se tice roga on trenutno pravi dosta veci dmg nego sto bi trebalo. Sve ce se to dovesti u red :)

S' postovanjem,

ZeykanDrugi put ti govorim da je ovo nepotrebno

S' postovanjem,