Jump to content

Photo

Detalji O Sargeras Realmu

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 ItachiUchha

ItachiUchha
  • Member
  • 2 posts

Posted 06 February 2017 - 10:34 PM

Zdravo, video sam pre neki dan da Monster nudi Legion realm, skinuo i igrao malo ali me zanimaju neke stvari 

Kao prvo piše da realm ima relativno veliki broj igrača, skoro 4000 u trenutku kada je pišem ovo, ali dok sam igrao u početnoj zoni nisam video ni jednog igrača, što nije baš često, teško mi je da zamislim da svi igrači igraju samo na high level characterima 

A kao drugo me zanima koliko stvari funkocionišu na samom realmu, u smislu sistemskih stvari, bagova, koliko instanci rade, i ako ih ima koje su, battlegroundovi i pet battle

S obzirom da je Legion retail izašo relativno skoro, a realm je izašo iz bete pre manje od mesec dana, očekujem da je odgovor da većina stvari idalje nije ubačeno 

• Miirotvorac likes this

#2 Uros

Uros

Member

• Member
  • 11 posts

Posted 11 February 2017 - 07:05 PM

Sa elixir of rapid mind potionima ti treba 4 sata igre od 1 do 110 lvl-a ako znas sta radis.  

Ovo bas ne znam, ali vecina dungeona rade, sem par njih, samo jedan raid radi i to prva dva bossa, battleground isto radi, arena itd... pet battle koliko znam ne radi.

Koiko znam dosta iz class halla ne radi, ali bi trebalo da mozes da zapocnes world questove, to jos nisam siguran ali je par ljudi reklo da su uspeli, sad to je pitanje...

#3 Diokhan

Diokhan
  • Member
  • 4 posts

Posted 14 February 2017 - 09:27 AM

full hairloom plus elixir.. i ako znas sta radis max 2 sata ti treba

#4 Joker

Joker

Heroic

• Member
  • 418 posts

Posted 09 March 2017 - 09:44 AM

1. Zapravo ima online igraca koliko je i prikazano, proslu noc je bilo oko 1500online igraca samo u World Questing zonama 'Broken Isles'. Bas verujem da nema toliko igraca u low level zonama zato sto je vecina presla sa WOD expanzije i odmah pocela sa lvl 100. 

2. Server je relativno nov, ali neverovatno mnogo stvari se fixuje svakog dana, mozda to ne effectuje svakoga ali zapravo se radi na serveru. Emerald Nightmare je pusten, radi poprilicno dobro i skoro svi dungeoni rade.
Ako te sta vise zanima, posalji mi Private Message!

Charlie!

<p>Posted Image

#5 Melmachu

Melmachu

Member

• Member
  • 15 posts

Posted 21 April 2017 - 11:38 AM

full hairloom plus elixir.. i ako znas sta radis max 2 sata ti treba

Ja ne znam sto ljudi koriste eliksire i druge stvari kad je samo lv 12x il 15 xD 

#6 Imbanatic

Imbanatic

Member

• Member
  • 25 posts

Posted 21 April 2017 - 11:51 AM

Ako moze odgovor na ovo pitanje neznam dali vi ostali imate ovaj problem.........
Ja stvarno neznam koji je problem sa ovim loading screnom stalno moram alt f4 dali ima pomoc za ovo?

#7 vladekralj

vladekralj

Heroic

• Heroic
  • 348 posts

Posted 21 April 2017 - 04:54 PM

Ako moze odgovor na ovo pitanje neznam dali vi ostali imate ovaj problem.........
Ja stvarno neznam koji je problem sa ovim loading screnom stalno moram alt f4 dali ima pomoc za ovo?

Ako skidas wow onda je to problem ili ako imas low pc to isto vuce problem,obzirom da je igrica velika.