Jump to content

Photo

Jebi Ga

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Gloriousx

Gloriousx

Member

• Member
  • 39 posts

Posted 21 February 2017 - 11:02 PM

Prije nego što počnete da čitate želim da vam skrenem pažnju da ovaj post nema nikakve veze sa vezom. Ne gubite vrijeme. :)

Uđoh na wow posle nekoliko godina, vidim ono nije loš prosjek igrača, ali je sve otišlo u kurac. Nema mi stare ekipe, vidim frendovi mi offline po 2 godine. Moram da otvorim dušu ipak sam proveo ovdje 4 godine. 

Sjećate li se kako je bilo lijepo na 406 patachu farmati one tokene u tol barad pa ubijati hordu tamo, igrati 2s i bgove po čitav dan. Server koji je na mene ostavio toliko lijepih uspomena, stvarno mi je žao kada vidim ovo stanje posle toliko vremena. 

Vjerovatno me se većina vas i ne sjeća jer vidim da ste novi, bio sam i moderator foruma davne 2012 godine i kao neki gm(http://forum.monster...unt/#entry12064 da ne ispadne da lažem :D

Razmišljam da dam nekom ferala da igra tamo, greota da propada, a toliko sam se trudio. 

-32 titule (gladiator, warlord, marshal, veteran of the horde i još dosta ostalih)

-3400 ach poena

-vicious elite tmog (wrathful, reletness, furious tabard)

-oko 120 mounta

Veliki pozdrav za moje stare frendove, koji sigurno više i nisu aktivni pa neće ni pročitati ovo, a neki nisu ni balkanci: chevu, mat, bole, stigo, nele, jabba, rocky, harry, rezka, crawn, simox, yokkiz, darkwatcher, tajrad, soulstice and 55 others.

Glorius 2011 - 2015. bye 

• Darkwatcher, uhuadaeq, eyulafit and 13 others like this

rhfFgwl.png?1

#2 Gloriousx

Gloriousx

Member

• Member
  • 39 posts

Posted 21 February 2017 - 11:13 PM

Guild koji smo vodili ja Chevu i Piggybag. :)

• Darkwatcher and vladekralj like this

rhfFgwl.png?1

#3 kEkManLoLZaYyLmAo

kEkManLoLZaYyLmAo

Marshal

• Member
  • 119 posts

Posted 22 February 2017 - 12:20 PM

pola od ovih sto si naveo igraju  jos

#4 Darkwatcher

Darkwatcher

Member