Jump to content

Photo

Legion [7.1.5] Bağlantı Kılavuzu

• This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 Glorious

Glorious

Heroic

• Developer
  • 510 posts

Posted 11 April 2017 - 02:39 AM

GV10Rqn.png

S: Sargeras 7.0.3 clientim var, 7.1.5 clientini nasil bulabilirim? 
C: Zip dosyasını indir7.0.3 klasörüne çıkart, (mevcut dosyaların üstüne) ve MWow.exe ya da MWow64.exe'yi çalıştır. 7.1.5

S: Elimde daha yeni bir sürüm var (7.2) ve 7.1.5 full sürümünü indirmek istemiyorum ne yapabilirim?
C: Çözüm 7.0.3 için olduğu gibi aynı ZIP dosyasını indir ve 7.2 klasörüne çıkart.

S: 7.1.5 sürümü var ama başka serverda oynuyorum ne yapabilirim?
C: WoW kurulu olan klasörü aç. "WTF" klasörünü aç. "Config.wtf" dosyasını not defteri ile aç. "SET portal.." ile başlayan satırı bul. Bu satırı sil ve SET portal "legion.monster-wow.com" olarak değiştir.

S: 7.1.5 sürümüm yok, bulmanın en iyi yolu nedir?
C: Full client torrentini indirmeni tavsiye ederim. İndirmesi uzun sürüyor ama sorunsuz ve sıkıntısız çalışıyor.

S: Servera giriş yapmaya çalışıyorum ama Sargerası "Incompatible" olarak gösteriyor ne yapabilirim?
C: Doğru launcheri kullandığınından emin ol ve portalını kontrol et.

S: Run&Play indirdim ama oyun açılmıyor ve arka planda çalışıyor gibi görünüyor, sorun ne olabilir?
C: Oyunu yönetici olarak çalıştır. Öncelikle gerekli dosyaları indirmeye başlayacak. Bir kaç dakika bekleyin, önce arka planda çalışacak sonra kendi kendiliğine açılacak.

Bağlantı Kılavuzu:

- 1. Torrent Download | Full 7.1.5 Client : Download
- 2. Patcher Download | Run&Play olarak çalışıyor, 7.0.3 ya da herhangi bir client için patch işlevini görüyor : Download
- 3. Zaten 7.1.5(23420) clientiniz varsa, Config.wtf dosyasını düzenleyin:  

SET portal "ptr.monster-wow.com"

Posted Image