Jump to content

Photo

Legion

• Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Harertz

Harertz
  • Member
  • 4 posts

Posted 13 April 2017 - 10:12 PM

Czy opłaca się grać tutaj na Legionie?

Pobieram właśnie

#2 Cadian

Cadian

Veteran

• Veteran
  • 86 posts
  • LocationPoland

Posted 14 April 2017 - 11:36 AM

Średnio na jeża się opłaca.

#3 Harertz

Harertz
  • Member
  • 4 posts

Posted 16 April 2017 - 03:40 PM

Robić questy w początkowych krainach czy lepiej lecieć full dungeony/raidy?

#4 Cadian

Cadian

Veteran

• Veteran
  • 86 posts
  • LocationPoland

Posted 16 April 2017 - 03:55 PM

Na Monsterze jest tak podniesione zdobywanie doświadczenia że nikt nie zapisuje się na instancje poniżej maksymalnego poziomu. Robienie questów i grind pozostaje.

#5 Harertz

Harertz
  • Member
  • 4 posts

Posted 16 April 2017 - 04:07 PM

Na Monsterze jest tak podniesione zdobywanie doświadczenia że nikt nie zapisuje się na instancje poniżej maksymalnego poziomu. Robienie questów i grind pozostaje.

Niektóre questy te początkowe są bugged i nie można ich zrobić. Jest jakiś spis które są bugged a które nie?

#6 Cadian

Cadian

Veteran

• Veteran
  • 86 posts
  • LocationPoland

Posted 16 April 2017 - 04:12 PM

Jak jakiś nie działa to idziesz dalej robić inne albo grindujesz. Nie ma sensu na takich rate'ach dąsać się nad jakimiś niedziałającymi questami.

#7 Harertz

Harertz
  • Member
  • 4 posts

Posted 16 April 2017 - 04:17 PM

Jak jakiś nie działa to idziesz dalej robić inne albo grindujesz. Nie ma sensu na takich rate'ach dąsać się nad jakimiś niedziałającymi questami.

I jeszcze jedna rzecz. W Durotarze w skrzyni która znajdowała się we wraku statku był jakiś item z ilvl 172 (?) i na 72 lvl postaci. To jest normalne czy jakiś bug? Miałem 12 lvl.

http://www.wowhead.c...rvers-persuader

#8 FIX WARRIOR MISSES

FIX WARRIOR MISSES

Marshal

• Veteran
  • 109 posts

Posted 16 April 2017 - 06:03 PM

Bug na bugu. Na monsterze ciagle jest ich w uj... to sobie wyobrazic mozna co sie dzieje na legionie... a przypominam ze monster stoi 7? 8 lat?

• dupa123456789 likes this

#9 Gumiaczek

Gumiaczek
  • Member
  • 5 posts

Posted 17 April 2017 - 01:29 PM

Spokojnie można grać na legionie. Nie jest wcale tak źle. Ja jakoś wbiłem dwie postacie na max lvl. Tak że expi się dobrze. Na max lvlu na nowej wyspie działają wszystkie główne questy z kampani. Nie działają niestety zadnia klasowe ale bez tego da się żyć. I tak lepszego servera z legionem nie znajdziecie. Nie ma co narzekać tylko same sprawdzić

#10 grylu02703

grylu02703
  • Member
  • 1 posts

Posted 05 May 2017 - 09:21 PM

Haha chyba sobie kpisz "nie jest wcale tak źle" ?... Powiem ci że jest tragicznie, Na pandarii z "60%" questów nie działa z legionem jest podobnie.

nie znajdziecie nigdzie Priv Servera działającego w 100% na dodatkach legion,MoP,Cata.

Więc powiem tak, tutaj na Legionie da się jakoś grać jednak nie liczcie na komforty z tej rozgrywki bo po wbiciu 80 lvl'u miejscami szlak wszystko trafia 

#11 Ferbster

Ferbster

Member

• Member
  • 10 posts

Posted 06 May 2017 - 11:25 PM

Nie wiem kolego gdzie masz te 60% questów na legionie, zrobiłem prawie wszystkie storyline, z większością world questów też się spotkałem i zauważyłem tylko 2 niedziałające questy. ;)

#12 Akarg

Akarg

Member

• Forum Moderator
  • 40 posts

Posted 07 May 2017 - 09:44 AM

Jak ktoś chce to da się tu grać, ale dobrze wiemy jaka jest mentalność naszych rodaków i że kochają sobie ponarzekać na wszystko.
R.I.P. Retake Feronaar 2016-2017 [*]

#13 Keczi

Keczi
  • Member
  • 2 posts

Posted 26 November 2017 - 08:52 AM

witam, ten legion to testowy serwer czy bedzie istnial?

#14 awus

awus

Member

• Member
  • 16 posts

Posted 29 November 2017 - 07:25 PM

Serwer legion stoi i jeszcze postoi. Ciągle nowe rzeczy są naprawiane i dodawane, więc warto sprawdzić. 

#15 Keerel

Keerel

Member

• Member
  • 10 posts

Posted 06 December 2017 - 10:52 PM

Masz duzo ciekawych serwerów "Legion"
Freakz, firestorm (Sylvanas, ateraz 15 rusza ins110),Mortal wow tez ins110

#16 Cadian

Cadian

Veteran

• Veteran
  • 86 posts
  • LocationPoland

Posted 08 December 2017 - 06:11 PM

Jak ktoś chce to da się tu grać, ale dobrze wiemy jaka jest mentalność naszych rodaków i że kochają sobie ponarzekać na wszystko.

Nie wiem, co ma "mentalność" naszego narodu do tego faktu, że serwery prywatne na nowszych dodatkach ledwo co kuleją. I serwer z Legionem na Monsterze będzie stał tak długo, jak długo będzie generował pieniądze ;)