Jump to content

Photo

Treba Mi Pomoc !! (2 Bug-A)

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Magtharon

Magtharon
  • Member
  • 9 posts

Posted 18 April 2017 - 02:32 PM

Moze li mi neko reci kako da popravim bug sa camer-om. Svaki put kada uzmem bilo koji mount  i sidjem sa njega camera se spusti tako da mi je character na sred ekrana. Nzm dal je to samo kod mene ili je kod svih. Nekom to mozda ne bi smetalo ali mene to jako iritira jer ne vidim nista ispred sebe a ne volim da mnogo zoom-iram char-a... :(

I jel mi moze neko reci da li svima ovde character-a ne drzi mapu u ruci kad gledate u mapu il je to samo meni ?

#2 vladekralj

vladekralj

Heroic

• Heroic
  • 312 posts

Posted 21 April 2017 - 04:57 PM

Moze li mi neko reci kako da popravim bug sa camer-om. Svaki put kada uzmem bilo koji mount  i sidjem sa njega camera se spusti tako da mi je character na sred ekrana. Nzm dal je to samo kod mene ili je kod svih. Nekom to mozda ne bi smetalo ali mene to jako iritira jer ne vidim nista ispred sebe a ne volim da mnogo zoom-iram char-a... :(

I jel mi moze neko reci da li svima ovde character-a ne drzi mapu u ruci kad gledate u mapu il je to samo meni ?

probaj da resetujes sva podesavanja.  :D

FAdZIz1.jpg?1

#3 Magtharon

Magtharon
  • Member
  • 9 posts

Posted 29 April 2017 - 07:13 AM

probaj da resetujes sva podesavanja.   :D

Brate , probao sam , sve sam reset-ovao i u interface i u options ali nista ne pomaze.... :(

#4 Onemanzoo

Onemanzoo

Member

• Member
  • 23 posts

Posted 29 April 2017 - 09:07 AM

Pozdrav.

Mogu da ti preporucim par komandi,doduse nisam siguran da li ce da rade:

/console cameraDistanceMax 15 
/console cameraDistanceMaxFactor 1

Proveri da li ti je bindovana opcija za Zoom out.

Onemanzoo.

#5 Magtharon

Magtharon
  • Member
  • 9 posts

Posted 14 May 2017 - 05:41 PM

Pozdrav.

Mogu da ti preporucim par komandi,doduse nisam siguran da li ce da rade:

/console cameraDistanceMax 15 
/console cameraDistanceMaxFactor 1

Proveri da li ti je bindovana opcija za Zoom out.

Onemanzoo.

E hvala ti za pomoc, ali opet ne radi. Ja ne znam samo dal se to desava svima ili samo meni. Pitao sam 3 puta n QnA sekciji ali mi niko nije odgovorio

#6 GamerWarior

GamerWarior

Member

• Member
  • 24 posts

Posted 15 May 2017 - 09:18 AM

Imam ja problem treba da GM fixuje 2 questa.U pocetnoj zoni quest kada treba lootovati staff za monka i u Orgimari trba da se fixuje quest kada razgovaras sa Hellscrimom ne pojavljuje se.