Jump to content

Photo

[Przymierze] "klan" Twilight Hammer

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 robsoneqeq

robsoneqeq
  • Member
  • 8 posts

Posted 21 April 2017 - 05:06 PM

Witajcie Polacy Rodacy Robacy! [kappa]
Otóż na tym prywatnym serwerze jest pewna gildia, która jest po jedynej słusznej stronie, oraz wyznającej jedynych najlepszych i najpotężniejszych Przedwiecznych Bogów!
Jedyne czego wymagamy to aktywność, bez której sie nie obejdzie, opcjonalnie powiecie komuś [typu ja] który będzie wiedzial że tego i tego nie bedzie przez iles i iles :V

Jesteśmy ogólnie międzynarodową gildią, lecz w Trójcy gildii polakow robaków narodził się pomysl, gildyjny chat = angielski/miedzynarodowy oficerski = polski, opcjonalnie kiedys sie to zmieni.
Chcemy sie rozmnożyć żeby jak najwieksza ilosc osob uratowac przed gniewem Przedwiecznych.

Fajnie gdybysmy kiedys zrobili Emerald Nightmare :)

a więc zapraszam wszystkich, a jeśli jesteś z hordy to porzuć swoją bezmózgą strone i dołącz do tej lepszej :czytaj:przymierze:

Niech prowadzi was ee N'zoth!

1Zapomniałem, piszcie do mnie na /whisper lub wyślijcie mailem jeśli akurat jestem offline! :>

2Zapomniałem, moj nick nickulek to : Pravesa

#2 Cadian

Cadian

Veteran

• Veteran
  • 86 posts
  • LocationPoland

Posted 22 April 2017 - 03:24 AM

Jesteśmy ogólnie międzynarodową gildią, lecz w Trójcy gildii polakow robaków narodził się pomysl, gildyjny chat = angielski/miedzynarodowy oficerski = polski, opcjonalnie kiedys sie to zmieni.
Chcemy sie rozmnożyć żeby jak najwieksza ilosc osob uratowac przed gniewem Przedwiecznych.

Czemu od razu nie napiszesz. że robicie masówkę? ;)

Nazywanie swoich rodaków robakami to chyba kiepski pomysł do przyciągnięcia ich do swojej gildii. No i nie wskazaliście na którym serwerze gracie, ale jako że wspomniałeś o "Emerald Nightmare" to strzelam, że jednak Legion.

#3 robsoneqeq

robsoneqeq
  • Member
  • 8 posts

Posted 22 April 2017 - 11:54 AM

Spokojnie to tylko ironia, a sam zapomnialem o dodaniu ktory to serwer. Oczywiście, na legionie / sargeras :)