Jump to content

Photo

[H] Disneyland Jilava

HordeGuild Romanian Guilda de Romani

• Please log in to reply
20 replies to this topic

#21 ArabuGaming

ArabuGaming

Marshal

• Member
  • 115 posts
  • LocationSkill Island

Posted 05 June 2017 - 09:27 AM

1. Nume IRL:Nicu

2. Varsta:23

3. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (Pe zi , Saptamana , Aproximativ ?).Minim 5 zile pesptamana, de obicei de la ora 20'00 

4. Clasa: Warrior

5. Main Spec/Off Spec: Protection/Arms

6. ScreenShoot cu Interfata+ScreenShoot cu Character List: http://imgur.com/a/kBVQe

7. Spune-ne cum crezi ca trebuie sa iti joci Specul(Rotatie/Talents/Stats/Gaming/Importanta unor stats in fata altora,etc). Rotatie>Shield Slam, Shield Block, Ignore Pain, cele mai inportante, dupa care devaste, thunder clap, revenge, shockwave etc. Status prioritar este Mastery apoi haste, crit.. Arms joc la FocusRage.

8. Povesteste-ne despre experienta ta in WoW de cand ai inceput pana acum (Vannila/TBC/WoTLK/Cataclysm/Pandaria/WoD eventual si Legion) Am inceput de pe WoTLK care mia placut cel mai mult, pe atunci era un server numit APOCALIPS romanesc, apoi am continuat Freakz pana la 5.4.8.

9. Foste Guilde (Prin ce Guilde ai mai fost si de ce ai decis sa le parasesti sau care a fost motivul) Evolution, sa schimbat pach-ul si nu mai joaca.

10. Detalii PC: AMD A8-6600K APU, 8GB RAM, ASUS R9 270 2GB, W.10.

11. De ce doresti sa te alaturi Guildei noastre ? (Putin detaliat):Vreau o guilda romaneasca, capabila si de la care sa am ce invata.

12. Spune-ne cate ceva despre tine ca persoana (Hobby-uri,Esti Lstudent,Lucrezi,Cum iti petreci timpul liber,ETC): Lucrez, hobiuri> pescuit, vanatoare etc.

13. Alte mentiuni pe care le consideri importante: -

14. ScreenShoot Recount 50 Milioane DMG Done (Pe Dummy din Orgrimmar din Valley of Honnor Single Target , Self Buffed): http://imgur.com/a/NF6ax

REJECTED

qxb5rgn.jpg

Also tagged with one or more of these keywords: HordeGuild, Romanian, Guilda de Romani