Jump to content

Photo

Запънах На Лвл 100

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 bedataaa

bedataaa
  • Member
  • 4 posts

Posted 29 October 2017 - 02:20 PM

Здравейте днес си дигнах герой до лвл 100 след което в зоната която бях си набих порт до Оргримар след това ми отвори куест в който директно ме телепортира в Даларан изпълних го но нямах другис след това,освен един от Кадгар който беше да убия един гигант в подводна пешера и да се върна при него,това беше единствения куест от така наречената куест верига други нямаше какво да правя ? Как да добутам до лвл 110 откаде да намеря куести и как въобще да се справя с 5-те екзалтед репутации след като немога да открия свърващи се куести...

#2 Cherika

Cherika

Member

• Member
  • 11 posts

Posted 30 October 2017 - 04:19 AM

Намираш си Class Hall-a, отиваш там, намираш си къде ти дава мисии, отваряш го и гледаш най-отдолу - пише Mission, Follower Scouting Map. Отваряш последното и си взимаш от там  Quest Lines за всички зони. Успех :)

Ако имаш проблем пишеш във /world  може някой да ти отговори.

#3 Tangra iYi

Tangra iYi
  • Member
  • 3 posts

Posted 25 January 2018 - 05:53 PM

Хубаво е да се знае и другият начин : - По-подходящия начин за вдигащи левел играчи

- Отивате в гарнизона си, в Драенор.,  ( след като сте изпълнили поредицата от куести "Welcome to Draenor") - 

последния от които -The Home Stretch -  http://www.wowhead.c...he-home-stretch

имате достъп до куеста - да си направите собствен гарнизон .,

след 2-3 куеста, когато гарнизона е построен в една от палатките намирате " Table Order"  - маса,

която ви дава куест за всяка земя от Легион-а.,

Успех! :)

Sexy, useless, Draenei Shaman:)