Jump to content

Photo

Problem With Downloading

Error: 502

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 zorlak100

zorlak100
  • Member
  • 2 posts

Posted 11 November 2017 - 11:39 AM

Здравейте на всички от мен.

Преди да започнете да четете имам още един въпрос Legion 7.1.5. вървили на Windows7 или само 8?

Малко ми е дълга историята, започна с това, че си изтеглих Легиона от Monster-Wow с Торент.

Да ама не можах да влезна в играта с име и парола, няколко пъти пробвах е не става и не става... Взех че го изтрих... 

Разбрах какъв е проблемът, трябвало е да вляза с E-mail, а не с обичайното име на акаунта ми, но това е след като вече го бях изтрил... Започнах да съжалявам защото го теглих над 5 ( ЗАБРАНЕНО ЗА ПОД 18) ШИБНИ часа... Покаях се и рекох да изтегля на ново и след като кликам в Monster-Wow ----> Downloads

with U-Torrent ми изписва в Google Страницата (използвам Chrome ако има значение) ERROR 502          (Bad Gatway) това беше през 10 Ноември 2017.

СЕГА Е 11 Ноември 2017 и по дяволите още не е оправен шибания ERROR 502, мисля че проблемът е в някакъв си Хостинг на сайта, защото пише: Host Error.

Има и съвет: TIP 

What i can do? / Какво мога да направя по този проблем ?

Please try againe in a few minutes / Моля пробвайте отново след няколко минути.

Да ама един ден след това и още не е оправено...

Въпросът ми е:

1-Вие имате ли същият проблем?

2-Я пак се замислете ? :D

3-Проблемът от мен ли идва?

4-Ако Да: Как да го оправя ?

5-Ако НЕ: Ще се коригира ли ? Или да си играя в друг сървар?

6-Това да го напиша ли на Английски вариянт за да ме разберат Истинските GMS or Admins за да коригират проблемчето?

#2 Redblue

Redblue

Member

• Member
  • 22 posts
  • LocationŠabac, Serbia

Posted 11 November 2017 - 12:06 PM

I don't speak Bulgarian, but i can guess what are you reffering to. Please open my topic from the link below.

http://forum.monster...ox/#entry311016

-Redblue, MonsterWoW Staff

#3 zorlak100

zorlak100
  • Member
  • 2 posts

Posted 11 November 2017 - 12:27 PM

Thank you very much Redblue.

Now i downloading Your file (WoW_Legion_torrent.torremt)

I hesitated whether to write it in English so that more people can understand me.

My second question is whether Legion 7.1.5 runing only Windows 7 or need Windows 8?