Jump to content

Photo

Iskam Pomosht Ot Admin Speshnoo!!!!

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 iordan3a

iordan3a
  • Member
  • 4 posts

Posted 01 December 2017 - 01:51 PM

MOLQVI TRQBVA MI POMOSHT ISAKM POMOSHT OT NQKOI ADMIN MOLQ PISHETE MI ISKAM DA REPORTNA 1 IMAM ISNIMKI IMAM I DOKAZATELSTVA NAISTINA MNOGO VI MOLQ ISKAM POMOSHT MOLQ PISHETE NQKOI ADMIN DA PISHE MOLQQ!!!

#2 Blackox

Blackox

Heroic

• Veteran
  • 331 posts
  • LocationBulgaria

Posted 01 December 2017 - 05:51 PM

Здравей,

за да те чуе някой, ще трябва да преминеш през няколко стъпки:

1. Прочети правилата на сървъра - > http://forum.monster...ster-wow-rules/

2. Създай нова тема - репрт.  -> http://forum.monster...96-report-here/

3. Използвай коректен формуляр. Тук е подробно описано - > http://forum.monster...-how-to-report/

Player name: name
Realm: Monster, Deathwing or Sargeras
What kind of abuse: Hack, Ninja, Abuse, AFK bot, etc...
Proofs:  Upload screenshots here and send link or in complicated cases for better understanding upload a video!
Another information: Specific details so we can review the situation.

4. Ако имаш снимки, то те не трябва да са рязани, оцветявани и променяни.  За ъплоуд - > https://imgur.com/

Поздрави и успех :)

• Mimmsii / Fioradys likes this

#3 Zszszszszszs

Zszszszszszs
  • Member
  • 6 posts

Posted 02 December 2017 - 09:53 AM

Toq Deto vi krade acc i vi tri geroite  e hacker i zima acc chre ip adresat vi ako vi dava geroi koito  kazva che vi go podarqva i go lognete vi gorqt geroite ne pojelavam na nikoi da mu se sluchi tova koeto se sluchilo s mnogo ot nas bulgartie vchera no boq se che nqma kak da bade reportnata informaciq koqto ne sashtestvuva v igrata i kato cqlo osven da reportnesh neshto koeto ti e pisal kakto se opita da pishe i na men da  logna edin ot geroite mu dori da reportnesh kakvo ti e kazal to shte e na bulgarski no mainata mu no tova se nqkoi shte go razchete tuk trq se namesi gm ot visoka rank kato honey i mainadmin no za sajelenie ne znam tolkova mnogo angliskiq ako miro moje da pomogne i da im obesni che tozi hacker trq da se sledi ot gm v samata igra kato paravan moje i da go xvanat no za sajelenie edva li nqkoi shte ni ubarne vnimanie vchera sa izgorqli 5 chovkea s acc koito sled tova sa bili iztriti  3 ot koito sa bulgari v momenta hackera polzva acc koeto sashto e otkradnato s geroi v nego class dk ime Bizona koito logne s nego gori !!!

#4 Nan4o

Nan4o

Veteran

• Veteran
  • 54 posts

Posted 02 December 2017 - 01:10 PM

По големи глупости от това не бях чувал , значи няма как да се infectne акаунт и като някой влезе с него да гори , защото цялата информация за героя стой в датабазата на сървара. Този който трие геройте знае пароли влиза и трие друг начин няма ! Brutforce във сайта на monster-wow не става.

Има лесен начин за решение на проблема админ влиза вижда кое йп е влизало с геройте в времето което са изтрити и това йп се проследява и "човекът притежател на йп-то" бива баннат и готово :) 

#5 Blackox

Blackox

Heroic

• Veteran
  • 331 posts
  • LocationBulgaria

Posted 02 December 2017 - 01:56 PM

Благодаря за информацията, значи бизона е примамката и после бам бам алелуя.

#6 Mimmsii / Fioradys

Mimmsii / Fioradys

Veteran

• Veteran
  • 76 posts
  • LocationOrgrimmar

Posted 02 December 2017 - 02:07 PM

Преди време се правеше клонинг на сайта с леко променено име също ако не внимавате къде влизате и по този начин можете да си загубите акаунта.Не може Админ да но си отговорност ако сте си дали паролата и потребителско име на приятел и после той вие е сменил паролата или изтрил герой.Затова като си правите Регистрация си правите с актуален Email където си съхранете даните или ги запомнете и ако си забравите паролата просто си въстановете пазете си стрикно информацията и на Email и си помнете паролата.Пиши с малки букви запознай се с правилата разгледай форума да не пускаш излишен спам в грешни категорий. И като тей иначе си пуснал поста сподели доказателството с останалите играчи за да могат да се пердпазят от конкрения човек и да си вземем и поука,ако евентоално имаш такива.

sig1_zps75bed9eb.gif

#7 Nan4o

Nan4o

Veteran

• Veteran
  • 54 posts

Posted 02 December 2017 - 02:27 PM

За клонинга за който говориш се казва phishing , той лесно се познава по линка на сайта е различен !

#8 INKace

INKace

Member

• Member
  • 18 posts
  • LocationSofia, bulgaria

Posted 03 December 2017 - 08:01 AM

Маршал, ако засечеш ип на онези 2 деца aligaroraBG и gliks ще сме ти много благодарни ако отнесат бан 3 та степен!
Защото за 10 акаунта според мен си заслужава

и да питам къде мога да си намеря ип адреса и кое ип ми влиза в акаунта , благодаря предварително!

#9 Nan4o

Nan4o

Veteran

• Veteran
  • 54 posts

Posted 04 December 2017 - 12:12 AM

Маршал, ако засечеш ип на онези 2 деца aligaroraBG и gliks ще сме ти много благодарни ако отнесат бан 3 та степен!
Защото за 10 акаунта според мен си заслужава

и да питам къде мога да си намеря ип адреса и кое ип ми влиза в акаунта , благодаря предварително!

Само Админ и Гейм Мастър може да направи това за съжаление  :)

• INKace likes this

#10 lollipop911

lollipop911

Member

• Member
  • 23 posts
  • LocationBulgaria

Posted 05 December 2017 - 02:39 PM

Отдавна се знае кой са крадците,Админите го знаят на 100%.Въпроса е за какво нищо не предприемат? Значи на 10 човека акаунтите с всички добри герой са заминали и сега да до духат,админите какво винаги " Няма как да ви помогнем" и тва е така ли? Дори съм дал скрийниве как самия крадец си признава на кой хора ги е откраднал и пак нищо.За някой хора админите се стараят а за други нищо така ли? Къде го и Българския ни Админ,нека един път да се застъпи за Нас и да се опита да помогне.Или както винаги ние сами трябва да се справяме защото нямаме Съппорт?

#11 Blackox

Blackox

Heroic

• Veteran
  • 331 posts
  • LocationBulgaria

Posted 05 December 2017 - 09:19 PM

На никой няма да му е приятно като се събуди да няма нищо в акаунта си. Да не говорим, че има хора с над 3 години в сървъра. Това е от страната на играчите.

От другата,  на хората, които обслужват сървъра. На тях не им трябват Вашите акаунти, поради факта, че могат да видят всичко без да Ви питат. Те искат само име и експанжън. Записано е черно на бяло, че никога обслужващите сървъра няма да ти поискат вашите данни. Това означава, че отговорността за това е Ваша. До тука предполагам, че на всички нас ни е ясно.

Според Вас, за да има възмездие трябва и агнето да е цяло и вълкът да е застрелян? Когато поради някаква причина от сорта на "Аз ти вярвам - поиграй ми с героя за този бос, че ми лагва  и не мога да се оправя или влез ми с героя да пофармиш камани, влез ми с героя да видиш кой е онлайн в тази или онази гилдия/фракция и т.н.", да не ги изреждам, че са много случаите, когато без да се усетите вече Сте споделили с другарчето си Вашите данни. Сайтовете, наподобяващи официалния и спамът в играта въобще няма да ги коментирам. Те са като изскачащите прозорци в някой много интересен 18+ сайт. Аха да кликнеш и екрана е син и половината неща на компютъра ги няма.

Щом е стигнало до знанието на администраторите, то те са предприели действия в тази посока, т.е. има факти и обстоятелства уличаващи дееца и последвалите за това наказания (Админите са поели своята отговорност, да спрат действията на такива хора).

Да, най - вероятно няма да Ви се върнат героите.

Това е все едно да имате 1000 лева в картата си и да дадете пин-а на някой "доброжелател" да иде да си изтегли 200 лв. да закара гаджето на ресторант. И на сутринта като си видите сметката да има 0 лв. и да очаквате от банката да Ви върне парите?

За някакво виртуално пространство да се вайкаме не е много здравословно. И без това тази игра само ни яде времето, което бихме могли да го прекараме с любимия човек, с приятели и познати.

• Tangra iYi and Ping like this

#12 zar096

zar096
  • Member
  • 3 posts

Posted 04 January 2018 - 03:51 PM

Здравейте! Днес си взех :

Wild Combatant's Energy Staff

но не обърнах внимание, че е за Алиансите и искам да попитам дали има начин да го замениме със същия, но за хордите ?

#13 Drax

Drax
  • Member
  • 7 posts
  • LocationBulgaria

Posted 17 January 2018 - 01:11 AM

Грешката е твоя няма да ти го сменят.Следващия път гледайте какво взимате