Jump to content

Photo

Prosím O Opravu Spellu Greater Pyroblast U Fire Maga

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 EwellinCz

EwellinCz
  • Member
  • 8 posts

Posted 21 August 2017 - 07:13 PM

Zdravím omlouvám se že sem nedám obrazek ze hry ale dostal jsem v arene 2x greater pyroblast a byl jsem mrtví jsem warrior 893 ilvl s hp v arena s 4500k a byl jsem na dvě rány mrtví prože jsem dostal 2m crit a tom další 2 m crit a zbylo mi 500k hp ale když je proti mě 2x Fire mág ono to jde opravdu hodně spatně zabít 
http://www.wowhead.c...eater-pyroblast

Zde je ukázka z Blizardu jak to má fungovat 

#2 Oxo

Oxo

Veteran

• Veteran
  • 50 posts

Posted 23 August 2017 - 08:12 AM

jestli si dostal v arene 2x greater pyroblast tak ty areny radsi nehraj :D 

#3 EwellinCz

EwellinCz
  • Member
  • 8 posts

Posted 23 August 2017 - 09:09 PM

Já to jenom testoval a když byl proti mě 2x fire mag tak sem si řekl proč nezjistit jak moc mají dobře udělaný spelly tak jsem to zjistil 
A pro tvoje info mág když spelluje ten pyroblast a ty mu to chceš interuptnou a dá ti 2x blynk tak ono to docela zabolí a když ti to udělá v ty arene 6x a máš tam 2x fire mága proti sobe tak mi tu neříkej takové hlouposti ať to nehraji když sám jsi ani proti sobě neměl 2 fire mágy s gearem 900 ilvl což je na tomhle serveru max :) 
A jinak Greater Pyroblast ti nemá davat 2m crit + ale necelí skoro 1m až max podle blizardu 1,5m dmg :)

#4 EwellinCz

EwellinCz
  • Member
  • 8 posts

Posted 23 August 2017 - 09:20 PM

Ty z toho máš tetka srandu ale třeba v BG a máš tam fire mága s DMG DONE 300M jenom díky tomu že spamuje Greater Pyroblast a tahá díky tomu celí tým tak jako promiň ale ta Classa chce opravit vlastně sorry všechny classy chtějí opravit už od základu můj warr nefunguje tak jak by měl spelly taky ne a dmg mam cca 450k sec + a je to malí na to jaky mám staty a srovnání na blizardu bych měl mít dps sec cca 670k+ chápu je to free to play wow ano ale ty classy jsou podle me základ a kdyby neměli 2x Cata servery tak se o ten Legion starají lepe a mnohem lepe to funguje tak se Monster wow developeři napíšou develoverum z Vallhaly 8 developeru táhlo legion server a bylo tam 8x tak méně buggu jak tady na Mostru a to nebudu ani počítat že některe gmka jsou úplně k ničemu na něco se zeptat a říkají opak tak se zeptam jiného gmka a ten mi řekne wowhead nebo forum zeptam se dalšího ani nedostanu odpoveď a to nebudu počítat že gmka ve word chatu nejsou aktivní na nic se neptají a pokud jo tak to je zázrak už tady hraji cca skoro ten necelí rok ale tetka to jde upřímně dosraček 

#5 Oxo

Oxo

Veteran

• Veteran
  • 50 posts

Posted 23 August 2017 - 11:36 PM

podle tvich postu se ti porad neco nelibi ..... tak si bez hrat jinde :D  jo ja se tomu smeju mam na 2v2 2,3k rat cca a kdyz potkam maga tak si ani nezahraje ... kdyz neumis losovat je to pak tezky no to chapu ;) vsak ty areny nehrajes 2v1 asi mas teda low partaka co tam jen stoji a cumi a nejede CC .... se pak nediv proste ze to tam mag do tebe casti :D asi nejste sehrani se stane :) a nemuzes posuzovat bg a arenu to nejde kazdy je uplne jiny ;) a adminy neresim vim jaky to bylo na cate ....  je to free server a FUN server neni to Blizz takze treba v SW muze bejt klidne Guldan spawnutej jako boss .... a nebo v OG muze litat Deathwing :D :D jako jasny ze by to mohli opravovat rychlejc atd ... vsecko se da kdyz se chce tohle proste je marny resit .... hlavni je ze za to jsou penize lidi se bavi obcas maji rage ale porad tu lidi hrajou :) PS: ten rat sem dal z ilvl 845 a kamos mel 850 ;)