Jump to content

Photo

Ztráta Účtu

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Bobrovic

Bobrovic
  • Member
  • 2 posts

Posted 05 September 2017 - 06:42 PM

Zdravím,

po hodně dlouhé době jsem si nainstaloval zpátky WoW, ale mám problém - nemůžu se přihlásit do hry, protože si nepamatuju jméno a bohužel ani mail od účtu. Bylo by možné nějak získat přístup zpět? Pamatuju si co tam bylo za postavy, profese, IP, ze které byl účet používán a přibližná doba posledního lognutí... Snad by stačila jen malá nápověda, jako jméno účtu, jestli to jde dohledat. Prosím   :unsure:

#2 Cruer9

Cruer9
  • Member
  • 8 posts

Posted Yesterday, 03:48 PM

Zdravím,

po hodně dlouhé době jsem si nainstaloval zpátky WoW, ale mám problém - nemůžu se přihlásit do hry, protože si nepamatuju jméno a bohužel ani mail od účtu. Bylo by možné nějak získat přístup zpět? Pamatuju si co tam bylo za postavy, profese, IP, ze které byl účet používán a přibližná doba posledního lognutí... Snad by stačila jen malá nápověda, jako jméno účtu, jestli to jde dohledat. Prosím   :unsure:

Dohledat to jde lehce, stačí pinfo NICK od GM a vyjede mu acc všechno....ale bohužel, na to serou, psal sem tu před několika měsící něco podobnýho i ticket Honey a nic, takže rada: založ si novej acc a udělej novej EQ, budeš to mít několikanásobně rychlejší než čekat na odpověď.

• Oxo likes this