Jump to content

Photo

Трябва Ми Съвет

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 lollipop911

lollipop911

Member

• Member
  • 23 posts
  • LocationBulgaria

Posted 18 December 2017 - 08:58 PM

Здравейте.Имам скрийнове как един райд лидер бъгва дс-то и прескачаме зон.Направих скрийновете и лефнах райда като ни съмнаха там /преди да почнем йор/ ...Т въпроса ми е,ако го репортна за това и останалите ли ще получим бан?

#2 Mimmsii / Fioradys

Mimmsii / Fioradys

Veteran

• Veteran
  • 75 posts
  • LocationOrgrimmar

Posted 19 December 2017 - 01:33 AM

Щом си лефнал райда след като лидера ползва телепорт хак и ти го репортнесш с снимка щом имаш доказателство и си лефнал няма какво да се притесняваш освен еднa голяма  благодарност ако евентуално неща седят така.Смело репортвай в тоя раздел. http://forum.monster...96-report-here/

Попълни правилната форма за да ти се обърне внимание.

Player name: Име то на играча правилно написано.
Realm: Сървър в който играеш или играе.Monster, Deathwing или Sargeras
What kind of abuse: вид на чийта [Teleport hack or Etc] Hack, Ninja, Abuse, AFK bot, etc...
Proofs:  Screеnshot link or Youtube video
Another information: Информация какво се случило.

Едно предложение от мен следи раздела репорт и Ninij на Iteam така поне ще знаеш с кога да играеш.

--Stan

sig1_zps75bed9eb.gif

#3 Blackox

Blackox

Heroic

• Veteran
  • 251 posts
  • LocationBulgaria

Posted 19 December 2017 - 07:13 AM

Принципно трябва да бъдат баннати цялата група, поне така беше преди време, когато OuMokej беше ГМ. В последно време не съм срещал много репорти в тази връзка, но имам някакъв спомен (не ми се търси по наказаните), че само лидера го банват. Както и да е. В тоя случай направи си коректен репорт и го сложи както Mimmsii е упоменал и остави стафф да си свършат работата. Ако хванеш някой подобен случай, направи видео за това освен снимки :)

3.3. Hack in raid

Punishment: First time 30 days account suspension, second time 60 days to permanent account suspension.

Note: If you recognize that anyone in your raid uses hack (eg. to skip bosses) it is your duty to report it to the Staff and leave the raid immediately. If you stay there and get the advantage from it, you will be considered as abuser.

В Punished секцията като напишеш Skip и излизат много различни резултати за твоя въпрос. Да не слагам различни линкове сега, но преди се банваше цялата група много ГМ-та са го правили, но има и такива, които банват само лидера.

http://forum.monster...pp=forums&st=25

• Mimmsii / Fioradys likes this

#4 lollipop911

lollipop911

Member

• Member
  • 23 posts
  • LocationBulgaria

Posted 19 December 2017 - 10:18 AM

Blackox ,Съгласен съм с теб принципно.
Но къде е вината в нас? Направихме 3 wipe и чакахме.Накрая като получихме наистина съмон и видяхме,че сме на Йор вече директно лефнахме райда.Ние двамата желаем този човек да получи бан за това,че прави abuse а за награда ще ни баннат и нас за това,че сме лефнали райда а не сме останали да вземем някой итем на ДС ХЦ.Еми с цялото ми уважение,повече никога няма да репортнем някой abuser ,щом ще ни банват и Нас.

#5 Blackox

Blackox

Heroic

• Veteran
  • 251 posts
  • LocationBulgaria

Posted 19 December 2017 - 04:51 PM

Blackox ,Съгласен съм с теб принципно.
Но къде е вината в нас? Направихме 3 wipe и чакахме.Накрая като получихме наистина съмон и видяхме,че сме на Йор вече директно лефнахме райда.Ние двамата желаем този човек да получи бан за това,че прави abuse а за награда ще ни баннат и нас за това,че сме лефнали райда а не сме останали да вземем някой итем на ДС ХЦ.Еми с цялото ми уважение,повече никога няма да репортнем някой abuser ,щом ще ни банват и Нас.

Няма такова нещо. И никой не търси вина у вас.

Под банване на цялата група следва да разбираш, че ще бъде наказан всеки, които е допринесъл за abuse.

В твоя случай щом си се махнал ти и твоя приятел това НЕ важи, защото си разбрал, че това е неправилно и си напуснал групата. Даже имаш доказателства.

Ако беше останал и в същото време някой друг направи репорт за вас (всички онези в групата), то тогава ще бъдете наказани всички, защото всички, които са останали и продължили толерират използването на бъгове, хаковете и тн.

• Mimmsii / Fioradys likes this