Jump to content

Photo

Jó Meghalt A Magyar Társadalom

• Please log in to reply
36 replies to this topic

#21 Kratos66

Kratos66

Member

• Member
  • 18 posts
  • LocationHegesztő

Posted 06 June 2018 - 04:25 PM

mert tudok adni akár egy fb nevet vagy egy ts3 ip t és ott is tudunk beszélgetni de persze amiket mondtál/mondtatok  mindent meg próbálok 

• cleanilitWash and egonihupewaca like this

#22 sKT ツ

sKT ツ

The Powerpuff Girls

• Heroic
  • 520 posts
  • LocationBotswana

Posted 06 June 2018 - 05:53 PM

Én általában Tinderen próbálkozok de valahogy sose matchelek le Honey-val :/

• Honey likes this

Rome is burning. And the problem is not just with the people who started it. They're past irredeemable.
The problem's with all of us who do nothing...
AND ROME WILL BURN FOREVER!

#23 Kratos66

Kratos66

Member

• Member
  • 18 posts
  • LocationHegesztő

Posted 08 June 2018 - 01:18 PM

én meg azt se nagyon tudom ki ő 

#24 Naozxy

Naozxy

Legendary

• Legendary
  • 1145 posts

Posted 08 June 2018 - 03:01 PM

én meg azt se nagyon tudom ki ő

Ő a boss, meg a második anyukam

#25 sKT ツ

sKT ツ

The Powerpuff Girls

• Heroic
  • 520 posts
  • LocationBotswana

Posted 26 June 2018 - 08:13 PM

de most tényleg befizettem tinderre hol az a meccs :( pedig vébé van :(

Rome is burning. And the problem is not just with the people who started it. They're past irredeemable.

#26 Amecchi

Amecchi

Bom

• Legendary
  • 1987 posts

Posted 16 August 2018 - 02:39 PM

Van magyar guild catan? Csak a flash miatt.

#27 Havelena

Havelena

Veteran

• Veteran
  • 67 posts
  • LocationEverywhere

Posted 22 September 2018 - 01:48 PM

Ez a fórum sose volt aktív, kivéve ha a két (vagy három) élettelen marhát - értsd: Davyx, Kanako, Swooz, Én - itt idétlenkedtek többedmagukkal. Legkevésbé rágalmazó módon értem ezt... "t'ú dat"

Fact2: pont a bagatel hozzáállás (mind a Mi és a többi GM hozzáállása ) miatt is lett olyan-amilyen a community, másrészt diszkórd / téjes /istenadja szkályp mai napig erőteljesebb kommunikációs platform, következtetés fórum "közösség" mire ha van saját köröd?
Ergó mire panaszkodtok most? Mert nincs aki válaszoljon vagy hogy nincs meg az a "publikus" kommunikáció? Mindkettőre van korrekt elfogadható opció :) (-> diszkó)

Fact3: blamálni a szervert mert szar, de most miért kell ezt traktálni ha nem lesz másképpen? Mindenkinek megvan a dolga és ha annál többet feccölne bele, irreális elvárás ez az ember saját intim / privát szférájával szemben. 

Egy dolog sose változik, az a shittalk, mindenkire vonatkozóan, de hát könnyebb azt mondani hogy ez nem működik vagy hogy a Jani vagy a Réka hülye... :D

Egyszerű kis tipp ha minimálba is van butthurt valakinek valamivel kapcsolatban, csináld azt amit szeretnél :)

Én meg a velős faszságaim még mindig ugyanazok :o

Szép napot,
Ádika

Még mindig imádom azokat a balfaszságokat amiket lemúvelsz "néha" :DDD

#28 Amecchi

Amecchi

Bom

• Legendary
  • 1987 posts

Posted 22 September 2018 - 02:31 PM

Idióta vagy még mindig Havana :( legalább jól idézz, ha írsz!!!!!!!! Barátom!

#29 sKT ツ

sKT ツ

The Powerpuff Girls

• Heroic
  • 520 posts
  • LocationBotswana

Posted 25 September 2018 - 06:53 PM

te már rákban meghaltál és feltámadtál, nem szorulsz a jóindulatomra de az ellenkezőjét régen kivívtad :)

Annyit kívánok hogy egyszer igyál kanakoval meg velem, jobb lesz mint a pokol.

• Amecchi likes this

#30 Amecchi

Amecchi

Bom

• Legendary
  • 1987 posts

Posted 28 September 2018 - 04:16 AM

Szarj rá sKT, szarj bele, minek foglalkozol vele? :D

#31 Amecchi

Amecchi

Bom

• Legendary
  • 1987 posts

Posted 28 September 2018 - 04:21 AM

Ő a boss, meg a második anyukam

Amúgy bassza meg, most olvasom....

TE MI A GECIT SZÍVTÁL? MÁSODIK ANYUKÁD? (hogy is szoktad?: XDDDDDDDDDDDDD)

(ettől még szeretlek Nao, ne vedd magadra!)

#32 Havelena

Havelena

Veteran

• Veteran
  • 67 posts
  • LocationEverywhere

Posted 28 September 2018 - 09:39 PM

Ne haragudj, legközelebb a quote elejére fogom írni a mondanivalómat, hátha akkor CAPSLOCK-al tudod majd ugyanezt leírni.. :D

Bájdövéj sKT, nem értem, hogy miért vívtam ki az ellenkezőjét? :D Szerintem tudjuk mindannyian, hogy már annó szart sem ért, hogy ha valaki megpróbált segíteni. Nem kívántam senkinek akkor sem semmi rosszat, minden egyes nap eltűrtem azt, hogy kb fél óránként szét spammeltétek a topic-okat, azt, hogy soha nem tetszett semmi.. Gondolom a lázadó kor már elmúlt, de hiába, a régi fórum úgysem jön vissza, a shittalkot meg inkább hagyjuk, akkor sem volt ínemre, most sem lesz. Remélem legalább annyit el tudsz könyvelni, hogy néha aljas módon tudtatok illetve úgylátom tudtok viselkedni az emberrel, legyek az én vagy bárki más, akár ért a dolgokhoz, akár nem, és most mondhatod, hogy lószarhoz sem értek, ez lehet így van, de legalább van bennem annyi, hogy ha akár most is hozzám fordulna valaki bármilyen problémával, segítenék neki, vagyis megpróbálnék, akármennyire már nem az én dolgom évek óta. Sajnos nem értem, hogy miért kell mindenbe belekötni, miért kellett annó is mindig minden hibába belekötni? Egyszerűen leírhattad volna, hogy hahó, ez így nem korrekt, vagy bármi. Egyből spam, meg a shittalk ment. Nem kívánok semmi rosszat, és ezt vedd tényleg komolyan.. Remélem egyszer sikerül élőben is beszélnünk, nem hiszem, hogy egy untalented ember vagy, sőt, pont az ellenkezője... Tudsz te ember is lenni, de akkor nem ezzel a névvel kellett volna írnom, igaz?  ;)

Editbe itt bevágom még, hogy tudatlanul nem viccelődünk, de kétlem, hogy te tudatlanul írtad volna az első mondatod első felét :)

#33 Amecchi

Amecchi

Bom

• Legendary
  • 1987 posts

Posted 29 September 2018 - 06:25 AM

Ha magyarul írsz,.. maradj már a magyar szavak használatánál, nem leszel attól okosabb, ha "english words"-öket használsz, "bud".

#34 sKT ツ

sKT ツ

The Powerpuff Girls

• Heroic
  • 520 posts
  • LocationBotswana

Posted 29 September 2018 - 08:06 AM

Amit írtam abban van egy elég kétoldalú cinizmus ami megkavarhat főleg ha komolyan veszed :) attól függetlenül legalább őszinte amit fröcsögök. (azt olvasol bele amit akarsz kategória)

az meg hogy valaki közszemlére duzzasztja a személyes problémáját, megint nem az én tisztem eldönteni, de akkor fogadja örömmel azt a szart is amit visszakap rá

Betegségről nem viccelődünk az meg kb műveltség kérdése miként veszed fel /értelmezed/, ajánlom figyelmedbe Karinthy munkásságát :)

Ha meg azon akadnék fennt hogy segítek-e az embereken, akkor szerintem pozitív irányba rúgna el a mérleg, kivéve azt az alkalmat amikor kanakot taxiba dugtam (de legalább felmászhatott egy fornettis bodéra és aludhatott rajta, csak az élményindex miatt volt!!!) Részemről kötekedés nincs, alpáriság meg egyoldalú, ha vmi (csak hogy angol legyen) insider pojén akkor tömegbe sokszor nem úgy üt :) de ez meg kit érdekel? ték it ez

Az hogy a szerver hogy működik és miképpen az nem a te jogod eldönteni, persze véleményt formálhatsz de faszt se érdekli.

#35 Havelena

Havelena

Veteran

• Veteran
  • 67 posts
  • LocationEverywhere

Posted 29 September 2018 - 01:10 PM

Rendben

#36 TheScriptObeyMe

TheScriptObeyMe

Member

• Member
  • 48 posts
  • Locationnext to the admin zone

Posted 03 October 2018 - 10:40 AM

2012-13 felé még az ilyen forumok életképesek voltak de a facebook ilyen szintű elterjedése és discord teljesen kiszorították a szociális szintjét a dolognak és mivel itt nem osztanak meg tényleges probléma megoldásokat vagy problémákat, így teljesen kihalt.

Én nem csodálkozom ezen a forum már csak max arra jó, hogy QA legyen meg pár protipp. De a magyar közösség alapvetően halott Monster nagy részén max vannak 100-an akik aktívan játszanak, és ha csak nem vagy régi motoros ide semmi nem fog eljuttatni max ha agyatlan ha nincs minden rendben otthon.

• Havelena likes this

qlphyHZ.gif

Top 1# main-developer master

#37 Naozxy

Naozxy

Legendary

• Legendary
  • 1145 posts

Posted 03 October 2018 - 01:03 PM

hát itt már nem lesz újabb generáció ami váltaná az általad említett 2012-2013- vagy még annál is régebbi időszakot, énis még csak annak a végefelé kapcsolódtam be mint a szerver staff akkori tagja, de akkor már BŐVEN volt egy bizonyos kialakult közeg a magyar részlegen, de azóta azért jó pár év eltelt, sokan inlkább offiznak, vagy megunták a wowot, vagy a szerverből lett elegük vagy csak szimplán időhiány miatt nem játszanak, discord se olyan hű de aktív, a magyar szekcioban max 4-5 ember szokott csevegni, skt,kanako, én, gorestab, meg honey néha. De alapjáraton Magyar játékost a szerver bármely részén nehezen lehet találni, monsteren őszintén, egy guildról hallottam mióta visszajöttem kicsit jászani (http://forum.monster...ar/#entry329138), de hogy a szerver aktívabb részén, a Sargeras realmon mi a helyzet, foggalmam sincs, de ott se hinném hogy a magyarok lennének a többség. De a helyzet ezzel az hogy nem csak ez a szerver jár ugyanabben a cipőben.. De amit nagyon nagyon sajnálatosnak tartok az az hogy aki régi motoros az nagyon jól tudja hogy ezen a szerveren mennyi mennyi mennyi MAGYAR játszott, mennyi guild volt, mennyien játszottak aktívan, és mostanra hányan maradtak közülük? 

• Havelena likes this