Jump to content

Photo

Balkanski Warcraft - Youtube Kanal

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Rem0rseless

Rem0rseless

Member

• Member
  • 38 posts

Posted 06 July 2018 - 01:06 PM

Postovani kolege igraci  :D ,

Vidim da u poslednje vreme malo ima aktivnosti na forumu, pa bi mozda bilo fino da se malo aktiviramo. Bilo kako bilo, mnogima od nas Monster wow je bio dom Warcraft zivota, ja sam ovde igrao jako dugo i jako cesto volim da dodjem i posetim svoje karaktere koji mozda sakupljaju prasinu u sistemu Monstera ali cesto ih odrzavam :D
Ono sto sam zeleo jeste da objavim svoj kanal ovde jos jednom, vecina je mozda vas vec i videla, mozda noviji igraci nisu, vec pola godine radim na temi Warcrafta, tema je jako kompleksna i tesko je naci ljude, buduci da radim iskljucivo na nasem domacem jeziku. Pa bi mi svaka podrska dobro dosla. Na page-u fba koji mozete da lajkujete i zapratite u dva koraka cu objavljivati najnovije vesti Warctafta, svoje video edicije, kao i nedeljni prikaz Screen Shoteva vaseg Warctaft igrivosti, pobednici ce biti proglaseni krajem nedelje, ovo su samo neke od stvari koje imam u planu. 

Link Web Page-a:
https://www.facebook...dmin_todo_tour   Fb page.

Youtube kanal :

https://www.youtube....dCUY8WLX_1uETA   

Nadam se da moderatori foruma nece imati nista protiv mojih objava, objave nisu u komercijalne svrhe vec su na polju edukacije, drzunja i stvaranja jednog velikog Communitya :).

• aixoeabije and ejanlowupi like this

#2 Morgaan

Morgaan

Member

• Member
  • 16 posts
  • LocationBosnia and Herzegovina

Posted 06 July 2018 - 07:45 PM

Pozdrav. Počeo sam igrati na ovom serveru prije neki dan, čak sam postavio par pitanja ovdje u Forumu glede tog početka. A tebe sam nekako i negdje pronašao na jednom drugom serveru na forumu, pa sam te počeo pratiti na Youtube kanalu, i sve to me dovelo i ovdje. Ako imaš vremena pogledati moj paragraf (post prije ovog tvog posta), pogledaj pa mi odgovori ovdje u PP poruku - da ne spam-ujemo previše u ovom thread-u. A napisao sam ti i jednu poruku na Youtube, pa ako umiješ da otvoriš "Inbox" preko Youtube-a i ako imaš vremena...izvoli. :D 

Igra mi se Cata ekspanzija. Monster pruža priliku da se izleveluje u kratkom periodu, što je dobro, ali isto tako pretpostavljam da ću naići na razne bug-ove, što ne volim - ali šta se može. Napravio sam šamana na Alijansi, pod nazivom Ghrimm. Juče mi se desio takozvani rollback, što me je unazadilo sa 21-og levela na 17-i lvl, izbrisalo mi je iteme neke što sam bio pokupio i to mi je malo više zasmetalo. Bio bih ti zahvalan kada bi mi poslao u PP neki savjet i kako da izbjegnem slične stvari na Monster-u.

Lijep pozdrav! :)

• Rem0rseless likes this

#3 Rem0rseless

Rem0rseless

Member

• Member
  • 38 posts

Posted 07 July 2018 - 10:46 AM

Pozdrav. Počeo sam igrati na ovom serveru prije neki dan, čak sam postavio par pitanja ovdje u Forumu glede tog početka. A tebe sam nekako i negdje pronašao na jednom drugom serveru na forumu, pa sam te počeo pratiti na Youtube kanalu, i sve to me dovelo i ovdje. Ako imaš vremena pogledati moj paragraf (post prije ovog tvog posta), pogledaj pa mi odgovori ovdje u PP poruku - da ne spam-ujemo previše u ovom thread-u. A napisao sam ti i jednu poruku na Youtube, pa ako umiješ da otvoriš "Inbox" preko Youtube-a i ako imaš vremena...izvoli. :D

Igra mi se Cata ekspanzija. Monster pruža priliku da se izleveluje u kratkom periodu, što je dobro, ali isto tako pretpostavljam da ću naići na razne bug-ove, što ne volim - ali šta se može. Napravio sam šamana na Alijansi, pod nazivom Ghrimm. Juče mi se desio takozvani rollback, što me je unazadilo sa 21-og levela na 17-i lvl, izbrisalo mi je iteme neke što sam bio pokupio i to mi je malo više zasmetalo. Bio bih ti zahvalan kada bi mi poslao u PP neki savjet i kako da izbjegnem slične stvari na Monster-u.

Dino Jupic ako se ne veram, mozes cekirati svoj inbox. Buduci da Youtube ne daje obavestenja za primljene poruke sasvim sam slucajno uvideo. Tako da pogledaj inbox. Znaci Jos uvek se Monster muci sa Roll Backom. To malo ubija igrace iznutra.

• Morgaan likes this

#4 monsterterror

monsterterror

Veteran

• Veteran
  • 72 posts
  • LocationOslo

Posted 07 July 2018 - 11:56 AM

Da bi izbegao slicne stvari jednostavno posalji mail, trade jedan gold/silver sta god ili se relog kad napravis neki veci progres u lvl ili nabavis odredjen item kasnije.

• Morgaan likes this

#5 Morgaan

Morgaan

Member

• Member
  • 16 posts
  • LocationBosnia and Herzegovina

Posted 07 July 2018 - 02:39 PM

Rem0rseless - Želim da se zahvalim na odgovoru i na savjetima. :) Ako igraš na Alijansi ovdje na Monster-u, počeo sam da igram dwarf šamana kao što je pomenuto, pa me možeš dodati u prijatelje. U potrazi sam za nekim aktivnim gildom, pa možda možemo negdje zajedno da igramo. Nickname: Ghrimm

monsterterror - Hvala na savjetu, lijep pozdrav. :) Isto važi i za tebe, ako igraš Alijansu, tu sam po kraju...

• Rem0rseless likes this

#6 Rem0rseless

Rem0rseless

Member

• Member
  • 38 posts

Posted 08 July 2018 - 07:18 AM

Rem0rseless - Želim da se zahvalim na odgovoru i na savjetima. :) Ako igraš na Alijansi ovdje na Monster-u, počeo sam da igram dwarf šamana kao što je pomenuto, pa me možeš dodati u prijatelje. U potrazi sam za nekim aktivnim gildom, pa možda možemo negdje zajedno da igramo. Nickname: Ghrimm

monsterterror - Hvala na savjetu, lijep pozdrav. :) Isto važi i za tebe, ako igraš Alijansu, tu sam po kraju...

Imam 30-ta karaktera na Alijansi, ovde sam jako dugo igrao :)). Dodacu te ovih dana, igram trenutno Betu BFA i snimam nove klipove. Ali prosetacu do monstera :)

#7 Rem0rseless

Rem0rseless

Member

• Member
  • 38 posts

Posted 08 July 2018 - 07:19 AM

Da bi izbegao slicne stvari jednostavno posalji mail, trade jedan gold/silver sta god ili se relog kad napravis neki veci progres u lvl ili nabavis odredjen item kasnije.

Znaci bilo koja akcija relog, trade ce uraditi save ?!

#8 monsterterror

monsterterror

Veteran

• Veteran
  • 72 posts
  • LocationOslo

Posted 28 September 2018 - 10:34 AM

Uh bas late reply. Da bilo koja promena upisne informacije na clientu sacuvace onu prethodnu koja ce vec u tom trenutku biti zabelezena na host. Ako neces da trade gold onda mozes kupiti/prodati nesto vec npc-u :)