Jump to content

Photo

Guild Pve - Hoarda

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Atavia

Atavia

Member

• Member
  • 38 posts

Posted 30 September 2018 - 08:20 AM

Salut. Din moment ce activitatea romanilor pe forum este cam redusa. M am gândit totuși ca ar putea atrage câteva priviri celor interesați.
Vreau sa ridic o guild Pve bazata pe limba nativa pentru a ocoli frustrarea și neclarități aduse de alte guilde.
Este level 25. Am făcut level uri cu un prieten farmand tol Barad
Am nevoie de oameni. Orice ilvl și level este acceptat. Ne vom ridica împreună.
Sunt curios dacă va fi o tentativa eșuată. Sau putem face ceva. Sunt sigur ca sunt mulții românași pe server. Guilda se va axa pe pve. Dar se va face și pvp după cooldown uri de raiding. Și în timpul liber
  • supercabuto and bobur98982 like this

#2 Atavia

Atavia

Member

• Member
  • 38 posts

Posted 30 September 2018 - 08:21 AM

Lasă ti pm pe caracterul Atavia. Sau aici pe forum. PS : 4.3.4. Nu pe legion

#3 danielmihai

danielmihai
  • Member
  • 2 posts

Posted 27 October 2018 - 10:40 PM

Salut ! Cati romani ai reusit sa strangi ? Inca este activa ? As dorii sa ma re-intorc si eu pe sv .. si chiar mi-ar face placere sa te si ajut cu guilda , tin sa te anunt ca am avut guilda R O M A N I A aici pe sv cu peste 100 de romani si progres in pve. Si probabil ca nu o sa vin singur ( daca vin cu oameni .. or sa fie deja gearati pentru a incepe raiduri :)

#4 Atavia

Atavia

Member

• Member
  • 38 posts

Posted 20 November 2018 - 10:28 PM

Salut. Avand in vedere ca nu am luat in calcul ca cineva v a raspunde dupa timp indelungat . Nu am mai verificat mesajele in sectiunea asta. Daca esti inca intresant da mi pm . Nu iti pot da detali exacte.Dar iti pot estima ca am peste 30 40 de romani. Activi. Care sunt intresati Trebuie sa iau legatura cu fiecare in parte. .Si sa ii presez putin. Dar in cele din urma as putea avea pe ce sa ma bazez.

#5 supercabuto

supercabuto
  • Member
  • 1 posts

Posted 24 November 2018 - 08:27 PM

salut 

cum se chiama guilda??

as vrea sa ma altur si eu