Jump to content

Photo

Povratak?

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 FreeStyLe

FreeStyLe

Veteran

• Veteran
  • 70 posts

Posted 30 November 2018 - 11:28 AM

Pozdrav svima, nisam igrao preko godinu dana na ovom serveru, pa bih htio da se vratim, ali zanima me isplati li se. Ima li i dalje aktivnosti i grun kao sto je nekad bilo i ima li opcenito aktivnosti na serveru. Hvala
  • kodex23 likes this

Who wants to join me in the SKY just /w me  !

#2 singalong

singalong

Heroic

• Heroic
  • 444 posts

Posted 30 November 2018 - 12:47 PM

Isplati se? :D Tebra, ti sta god  da igras ti trosis vreme, dok si za to vreme mogao nesto drugo raditi (korisno) tako da naravno da se ne isplati ako cemo pricati tom nekom logikom.. 

Medjutim ako te interesuje isplati li se u smislu "dal je ista popravljeno od bugova do sad" - Hmm.. i jeste i nije, vise je popravljeno u PvP-u mada i tu nije nista specijalno.. PvE je isti vec godinama, sve po starom.

Ako si bas ono die-hard cata fanboy, nemas boljeg cata servera od monstera trenutno, sto je onako malo i zalosno ako gledamo s druge strane, koliko je u stvari expanzija mrtva. 

Sto se tice novog realma za BFA, to je nov core, nov server.. sve bukvalno novo tako da niko jos ne zna sta trenutno radi a sta ne, jedino oni sto su bili beta testeri

You don't know what i know. You can't see.. the spreading stain of deception

I will hold my silence, like a weapon in my hand. If i used it, i would murder myself

you could never understand

#3 FreeStyLe

FreeStyLe

Veteran

• Veteran
  • 70 posts

Posted 30 November 2018 - 01:55 PM

Jedno je vrijeme, a jedno ovo sto ja pitam. Mislim na to da li se isplati vratit na ovaj server u smislu je l' bolje igrat ovdje ili na nekom drugom serveru. Da li trosit vrijeme ovdje ili je bolje potroŇ°it ga na nekom drugom serveru

Who wants to join me in the SKY just /w me  !

#4 singalong

singalong

Heroic

• Heroic
  • 444 posts

Posted 30 November 2018 - 02:26 PM

Ako si bas ono die-hard cata fanboy, nemas boljeg cata servera od monstera trenutno, sto je onako malo i zalosno ako gledamo s druge strane, koliko je u stvari cata expanzija mrtva. 

You don't know what i know. You can't see.. the spreading stain of deception

I will hold my silence, like a weapon in my hand. If i used it, i would murder myself

you could never understand

#5 amir2231

amir2231
  • Member
  • 1 posts

Posted 30 November 2018 - 08:34 PM

i need talk on GM pleaese

#6 Nordox

Nordox

Member

• Member
  • 29 posts

Posted 24 February 2019 - 12:26 PM

Hej ljudi Nordox ovde.Mene znate pod imenom Oli212 posle Wow legion i Wow mists of pandaria vratio sam se mom prvom world of warcraftu i mom prvom serveru Monster wow.