Jump to content

Photo

Bug ?

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Drakenseng

Drakenseng
  • Member
  • 3 posts

Posted 23 December 2018 - 07:14 PM

Witam mm pytanie czy tylko ja tak mam czy wiecej osob xd 

Gram na BfA, i no kurde jest troche lipa bo questy sa zbugowane niektore np na DK nie moge rozmawiac Koltrira Deathweaver i nie moge skonczyc questa, przedchwila robilem hunterem quest propaganda i sie okazuje ze ani ksiazka ani z ulotka nie moge wejsc w interakcje, czy robie cos zle czy jest to po protu bug, tylko wspomne ze mialem taka sutuacje przy DK w jednym quescie bylo zeby wrocic nq gryphie ze statku a ja wrocilem skillem i tez nie dalo sie go ukonczyc do poki nie przylecialem na gryfie czy jest tu tak samo czy sa po prostu zbugowane :[

dzieki z gory za pomoc :D 

#2 Cadian

Cadian

Veteran

• Veteran
  • 91 posts

Posted 23 December 2018 - 07:23 PM

Nie oczekuj zbyt dużo od świeżego serwera na którym działa najnowszy dodatek. Tutaj mało co działa tak jak powinno, a jak już działa to na opak w stosunku do tego, co można pamiętać grając na retailu. Jeżeli jakiś quest nie działa to nie rozczulaj się nad nim i go po prostu olej robiąc inny.

#3 Enchantress

Enchantress

Member

• Member
  • 23 posts

Posted 01 January 2019 - 11:49 AM

Witaj,

tak jak Cadian mówi, jest to nowy serwer; normalnie, jeśli mielibyśmy zrobić tak, aby wszystko działało bezbłędnie, rozpoczęcie działalności serwera byłoby dopiero za 6-8 miesięcy. Wówczas cały kontent byłby bezbłędny. 

Otwierając teraz, dajemy możliwość grania zaledwie kilka miesięcy po wyjściu oficjalnego Blizzardowskiego BfA. 

Jeśli chcesz przyspieszyć moment w którym serwer będzie bezbłędny, proponuję abyś zaraportował questy na Twojej drodze, które nie działają - z print screenem najlepiej i opisem co i jak ma działać. Raport taki wstaw na bugtracker z uwzględnieniem ekspansji oraz postaci i rodzaju (klasa, quest, WQ etc etc). 

Aye,

Harley.

Posted Image