Jump to content

Novi ste na forumu? Hajde da se upoznamo !

• Please log in to reply
243 replies to this topic

#241 vladekralj

vladekralj

Heroic

• Heroic
  • 356 posts

Posted 13 February 2019 - 11:09 AM

Rodjen u zlo doba 18 aprila 1988 godine. Tog dana u Ljuboviji je besneo vetar i nemilosrdno sibala kisa. Odrastam uz majku Gordanu i oca Nebojsu kao sin jedinac. Kao i svako razmazeno deriste bio sam sklon preterivanju i nepostovanju drugih,volim da mi se dodvorava i ulizuje. Uzivam kada mi se ispunjavaju hirovi,sklon sam materijalizmu i hedonizmu. U dusi sam neopevana seljacina i teski primitivac.  U detinjstvu sam imao srece ,nikada nisam upao u lose drustvo,drugi nisu bile te srece zato sto sam ja bio lose drustvo. Volim da psujem,vredjam i nipodastavam. Glorifikujem fudbalsko nasilje i rusilacke pohode na ulicama,strast mi je Partizan i ponosan sam grobar,ljubitelj sam lepog i savremenog,volim da se osecam eksluzivno. Takodje sam uzivalac u telesnim zadovoljstvima,omiljena poza ona gore ja dole,da se ne mucim. Kao mali mastao da budem djubretar zbog voznje na kamionu,a kasnije svemirac sta god to znacilo :) . Zavrsio kao brodomasinac. Trenutno kmetujem u Palermu. Mrzim radnicku klasu kojoj nazalost i sam pripadam. U stalnom sukobu sa vlascu kao i sa opozicijom,jebo bi im svima mater. Vazda omalovazavam rad NVO i zelenih. Patim od raznih fobija a narocito od kseno,islamo i homofobije. Zivotni san mi je da bez motike zaradim bar 100 miliona i zivim dostojanstveno kao covek na nekoj egzoticnoj destinaciji.

:D  :D  :D

#242 Mikac88

Mikac88

Veteran

• Veteran
  • 65 posts

Posted 13 February 2019 - 06:38 PM

:D  :D  :D

https://m.youtube.co...h?v=esjjq7eV86A

#243 Feraa

Feraa
  • Member
  • 1 posts

Posted 08 July 2019 - 10:02 AM

zdravo svima, igrao sam prije wowa i to bash monster server, ali je bio mist of pandaria i fakat sam imao jak acc, zanima me ima li koja mogucnost da se to vrati :D

#244 Mikac88

Mikac88

Veteran

• Veteran
  • 65 posts

Posted 26 July 2019 - 05:38 PM

Тешко, не ради акаунт рековери. Питај маин админа на дискорду али мораш имати доказ да је акаунт био твој. А и нема више моп сервера тако да мислим да ћеш морати да почнеш поново.