Jump to content

Photo

opaa

• Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Lumberjackk

Lumberjackk

Member

• Member
  • 28 posts
  • LocationLatvia

Posted 19 September 2013 - 12:42 PM

Cik noprotu Labākie Latvieši kas spēlē pvp ir  Spanishflie un Syso biju ticis pret viņiem un tāda kontrole, ka psc..  un cik tagad skatos viņi ir rank 4 .... Man šķiet ka tie ir Latvieši. Hunt + feral druid

#2 remus550

remus550
  • Member
  • 3 posts

Posted 19 September 2013 - 12:43 PM

NU ja vini man bij preti tas gan bija kaut kas tads cc:) nu cepuri nost viniem:)

#3 Pohujists

Pohujists
  • Member
  • 7 posts
  • LocationLatvia

Posted 03 October 2013 - 09:25 PM

lol, low.
Tev laikam nav nācies spēlēt pret Teroriist - labākais pvp rogue, ko esmu redzējis šajā serverī.

#4 Liiza

Liiza
  • Member
  • 3 posts
  • LocationLatvia, Riga

Posted 24 October 2013 - 07:20 AM

lol, low.
Tev laikam nav nācies spēlēt pret Teroriist - labākais pvp rogue, ko esmu redzējis šajā serverī.

Runa bija tieši par latviešiem..

#5 Whoopee

Whoopee

Veteran

• Veteran
  • 66 posts
  • LocationLatvia.

Posted 27 October 2013 - 01:13 PM

lol, low.

Runa bija tieši par latviešiem..

Teroriist bija latvietis. Tikai tas, manuprāt, bija tad, kad Fed realm bija un tur arī bija cilvēki.

#6 Turook

Turook
  • Member
  • 2 posts
  • LocationLatvia

Posted 04 December 2013 - 11:12 AM

Viņš vēl aizvien ir Latvietis. Un jā spēlējam no Fed realma. Tagad viņš strādā un nav vairs laiks kapāt wow. :/

#7 Lumberjackk

Lumberjackk

Member

• Member
  • 28 posts
  • LocationLatvia

Posted 11 December 2013 - 01:48 PM

Fuqmehard  best Latviešu feral druid.  Pašlaik viņam ir 168:0  Džekiņs spēlē Arena tournament un ir elite + Glad

#8 Armik

Armik

Marshal

• Veteran
  • 206 posts
  • LocationSilent Hill

Posted 21 December 2013 - 10:30 PM

Ko vispār nozīmē labākais?
Vienmēr atradīsies kāds kurš to labāko izdupsēs.

fcukoff-indigo.gif

#9 Lumberjackk

Lumberjackk

Member

• Member
  • 28 posts
  • LocationLatvia

Posted 22 December 2013 - 03:07 PM

Ko vispār nozīmē labākais?
Vienmēr atradīsies kāds kurš to labāko izdupsēs.

Nu tad uz priekšu :D

#10 Raid Boss Mcalypt

Raid Boss Mcalypt

Marshal

• Veteran
  • 152 posts
  • LocationFederation realm.

Posted 24 December 2013 - 05:30 AM

Šinī PvE serverī augsts arēnas reitings neko daudz neizsaka par indivīda spēlēšanas prasmi, kur 75% no spēlētājiem serverī PvP spēlē zem vidējā līmeņa. Runājot par Latviešiem, šeit lielākā daļa ko esmu sastapis tieši dod priekšroku PvE aspektam. Vārdusakot šeit ir maz Latvieši, kur nu vēl labi, kas spēlē PvP.  :-\

Monster realm :

Alliance - Mcalypt (Blood Death Knight) Crygenx (Elemental Shaman) Videodrome (Shadow Priest)
 Horde - Rotcarnage (Destruction Warlock) Amnion (Unholy Death Knight) Crossfade (Restoration Druid)

#11 Ironstar

Ironstar

Heroic

• Heroic
  • 759 posts
  • LocationLatvia

Posted 24 December 2013 - 06:11 PM

Šinī PvE serverī augsts arēnas reitings neko daudz neizsaka par indivīda spēlēšanas prasmi, kur 75% no spēlētājiem serverī PvP spēlē zem vidējā līmeņa. Runājot par Latviešiem, šeit lielākā daļa ko esmu sastapis tieši dod priekšroku PvE aspektam. Vārdusakot šeit ir maz Latvieši, kur nu vēl labi, kas spēlē PvP.  :-\

Teikšu kā ir,  te ir Latvieši kas dod priekšroku PvP, cik man zināms pats esi  tajā skaitā, un man ir zināmi vēl vismaz 3-5 latvieši kas  iet uz PvP un ir ļoti labi spēlētāji, bet viņi  nespēlē tik bieži kā PvE spēlētāji, arī personīgā dzīvo nedod tik daudz laika nodoties WoW.

#12 Raid Boss Mcalypt

Raid Boss Mcalypt

Marshal

• Veteran
  • 152 posts

Posted 24 December 2013 - 08:49 PM

Teikšu kā ir,  te ir Latvieši kas dod priekšroku PvP, cik man zināms pats esi  tajā skaitā, un man ir zināmi vēl vismaz 3-5 latvieši kas  iet uz PvP un ir ļoti labi spēlētāji, bet viņi  nespēlē tik bieži kā PvE spēlētāji, arī personīgā dzīvo nedod tik daudz laika nodoties WoW.

Ir jav ir, bet, to ir maz kā jav es teicu  :(

Monster realm :

Alliance - Mcalypt (Blood Death Knight) Crygenx (Elemental Shaman) Videodrome (Shadow Priest)
 Horde - Rotcarnage (Destruction Warlock) Amnion (Unholy Death Knight) Crossfade (Restoration Druid)

#13 Ironstar

Ironstar

Heroic

• Heroic
  • 759 posts
  • LocationLatvia

Posted 25 December 2013 - 12:29 AM

Maz nudien, bet to būtu vairāk ja būtu PvP  realm, un vairāk labojumi uz PvP nevis PvE, bet nu jāņem tas ko dod, un jāprot tas pats novērtēt :)

#14 Raid Boss Mcalypt

Raid Boss Mcalypt

Marshal

• Veteran
  • 152 posts

Posted 25 December 2013 - 06:33 AM

Maz nudien, bet to būtu vairāk ja būtu PvP  realm, un vairāk labojumi uz PvP nevis PvE, bet nu jāņem tas ko dod, un jāprot tas pats novērtēt :)

Nja. Offtopic: Redzēs ko šie ar jauno MoP test realmu izdarīs, ganjav velviens PVE būs  :o Šā vai tā, jāievērtē būs kādus brīnumus monsterwow atkal saburs  ;D

Monster realm :

#15 Ironstar

Ironstar

Heroic

• Heroic
  • 759 posts
  • LocationLatvia

Posted 26 December 2013 - 12:25 AM

Nja. Offtopic: Redzēs ko šie ar jauno MoP test realmu izdarīs, ganjav velviens PVE būs  :o Šā vai tā, jāievērtē būs kādus brīnumus monsterwow atkal saburs  ;D

Ja godīgi eve vel kadu labu laiku veletos palikt cata, bet nu laikam gan jau visu vel uzspeshu :D
Un jā gribrtos redzet gan kadus zilus brinumus  monster wows liks galdā :D

#16 Lumberjackk

Lumberjackk

Member

• Member
  • 28 posts
  • LocationLatvia

Posted 27 December 2013 - 11:25 PM

Skaties nu, Feral druid Fuqmehard ir top2  2v2, un drīz jau būs rank1 ! :D psc.. un viņš ir LV, tik sūta dirst visus :D

#17 janis213

janis213

Member

• Member
  • 45 posts
  • LocationRiga

Posted 06 January 2014 - 12:50 AM

Skaties nu, Feral druid Fuqmehard ir top2  2v2, un drīz jau būs rank1 ! :D psc.. un viņš ir LV, tik sūta dirst visus :D

Pareizi dara bet es uz PvE vairāk pagaidām koncentrējos :)

#18 Nyklus

Nyklus

Member

• Member
  • 43 posts

Posted 24 January 2015 - 02:47 AM

yo

13AQsYZ.png